Ekologiczna pielęgnacja z Polski: hity kosmetyczne marki YOPE

Polska marka YOPE zaczęła od mydła w płynie - naturalnego, łagodnego dla skóry, zamkniętego w ciekawym opakowaniu i przystępnym cenowo.

mat. partnera

YOPE mydło w płynie 

Założyciele marki YOPE tłumaczą, że cała historia zaczęła się od mycia rąk. Kilka razy dziennie, kilkadziesiąt razy w tygodniu, kilkaset razy w miesiącu...

"Zastanawialiście się, dlaczego czasem po umyciu ręce są po prostu czyste, a czasem już chwilę później skóra na dłoniach robi się nieprzyjemnie sucha i napięta? Można to tłumaczyć słabą jakością wody (ach ten chlor) albo porą roku (wszystko przez mróz, wiatr, upały), jednak najczęściej winne jest mydło w płynie! Skąd ta pewność? Bo oprócz tego, że pomysłodawcy marki używali go na co dzień, to jeszcze przez wiele lat współpracowali z firmami kosmetycznymi oraz chemicznymi i wiedzieli, co w takim produkcie się znajduje."

YOPE dla dzieci

Mydło w płynie powinno być prostym kosmetykiem, składającym się przede wszystkim z roślinnych substancji myjących, zapachowych i konserwujących. Dziś coraz częściej dodaje się do niego sztuczne barwniki, aromaty, silikony, konserwanty, detergenty, np. SLS (Sodium Lauryl Sulfate) i substancje spieniające, np. SLES (Sodium Laureth Sulfate). To właśnie tzw. ulepszacze najczęściej powodują przesuszenie i podrażnienie delikatnego naskórka na dłoniach i bywają przyczyną alergii.

Dlatego też 92% wszystkich składników w produktach marki YOPE ma pochodzenie naturalne oraz o niskim stopniu przetworzenia. W kosmetykach myjących nie znajdziecie sztucznych barwników, zapachów, konserwantów, parabenów, pochodnych ropy naftowej, SLS, SELS ani składników zagęszczających. Są w nich za to naturalne, pielęgnacyjne wyciągi roślinne, łagodne substancje myjące i zapachowe - wszystkie bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry. 

YOPE do domu: naturalne środki czystości 

Specjaliści z YOPE opracowali również całkowicie naturalne środki czystości. Składają się one z substancji, które nie tylko skutecznie czyszczą, lecz również wspaniale pachną. Ekologiczne płyny do czyszczenia łazienek YOPE efektywnie zwalczają wszelkie zabrudzenia. Usuwają osady z wanny i umywalki, z baterii prysznicowych i kranów eliminują kamień, a ślady po twardej wodzie znikają błyskawicznie. Zawarty w tych środkach kwasek cytrynowy działa tak samo jak chlor czy wybielacz, ale jest dla nas bezpieczny. Płyny z serii uniwersalnej są tak samo ekologiczne i naturalne, jak i inne produkty YOPE i mają takie same fantastyczne zapachy, jak płyny do mycia łazienek.

YOPE