Srebrna biżuteria przeżywa w tym sezonie swój renesans. Najpiękniejsze pierścionki, kolczyki, bransoletki w niskich cenach

Jaka biżuteria będzie modna w sezonie wiosna-lato 2024? Wśród inspiracji uwagę zwraca srebrna biżuteria, która w tym sezonie zdecydowanie przeżywa swój renesans! Najpiękniejsze pierścionki, kolczyki, bransoletki w niskich cenach znajdziecie w ofercie polskiego sklepu, a my dokonałyśmy dla was selekcji!

Srebrna biżuteria – pierścionki

Tegoroczne trendy spełnią oczekiwania zadeklarowanych minimalistek, a niekiedy wzbudzają sentyment dla starodawnego wzornictwa. Wśród najpopularniejszych biżuteryjnych elementów są srebrne pierścionki z kamieniem. Błękitne oczko w ozdobie połyskujących cyrkoni – ten model zrobił na nas największe wrażenie! Srebrne pierścionki o próbie 925 są zaskakująco tanie i finezyjnie zaprojektowane. Eleganckim kobietom spodobają się propozycje z pojedynczym kamieniem lub proste obrączki wysadzane cyrkoniami. Postaw na błysk – to przewodnia myśl letniego sezonu. 

Srebrna biżuteria - pierścionkiSrebrna biżuteria - pierścionki fot. shutterstock / lovrin

Srebrna biżuteria – kolczyki

Czy jest lepszy sposób na rozpromienienie twarzy i podkreślenie opalenizny niż lśniące okazałe kolczyki? My lepszego nie znamy, a propozycje ze sklepu Lovrin zawrócą w głowie nie jednej kobiecie. Lekko wiszące wygodne kolczyki z połyskującym jasnym kamieniem to klasyka sama w sobie. Produkt wykonany został z najwyższej jakości srebra, nie uczula i zachowuje swój połysk, a cena? Lepsza niż myślisz. Wśród najmodniejszych wzorów na lato znalazły się kwiaty, serca oraz urocze wisienki, które zawładnęły tegorocznymi kolekcjami mody. Przejrzyj wszystkie poniższe propozycje i wybierz tą idealną dla siebie.

Srebrna biżuteria - kolczykiSrebrna biżuteria - kolczyki fot. shutterstock / lovrin

Srebrna biżuteria – bransoletki

Cieniutkie srebrne bransoletki to jeden z naszych ulubionych elementów, bo można je łączyć bez końca. W oko wpadła nam tenisowa bransoletka wysadzana cyrkoniami z delikatnym wzorem nieskończoności. Będzie również idealnym prezentem dla ukochanej kobiety! W ofercie sklepu Lovrin znajdziecie również bransoletki z modnymi charmsami lub takie w kształcie szerszej bransolety. Poniżej zebrałyśmy 6 najciekawszych wzorów. Czas na zapewnienie naszych szkatułek na biżuterię. Nie musicie dziękować. 

Srebrna biżuteria - bransoletkiSrebrna biżuteria - bransoletki fot. Shutterstock / Lovrin

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.