W tych pięknych botkach przechodzisz niejeden sezon! Te sznurowane to hit tej jesieni!

Jeżeli wciąż szukasz idealnych butów na jesień - jesteś w dobrym miejscu! Poniżej przyglądamy się ofercie internetowego sklepu Konopka Shoes w poszukiwaniu nietuzinkowych botków na chłodne dni.

Szukaj niebanalnych wzorów

Jeśli chcesz wyjątkowo wyróżnić się na ulicy, zachęcamy do wybrania botków z wzorami i dodatkami. Wycięte, wytłoczone, doszyte -  wszelkiego rodzaju akcenty na butach zawsze zwrócą na siebie uwagę. W internetowym sklepie Konopka Shoes znajdziesz botki w najprostszej, klasycznej formie jak i pełne charakteru i nietuzinkowe modele

BotkiBotki Konopka Shoes

Więcej nieszablonowych modeli znajdziesz poniżej!

Coś więcej niż czerń

Postaw na kolory, które idealnie dopasują się z ognistą aurą jesieni. Botki w ciemnych kolorach świetnie sprawdzą się na poważnych uroczystościach, jednak na co dzień - by ożywić sezon opadających liści - wybieraj jasne i wesołe odcienie.

BotkiBotki Konopka Shoes

Postaw na młodzieżowy styl

Sznurowane botki królują na ulicach od paru dobrych lat. Warto zainwestować w choć jedną parę, by pewnie podążać z duchem czasu i być na bieżąco z trendami w modzie. Zasznurowane botki ładnie podkreślą kostkę i nadadzą twojej stylizacji luźnego wyglądu. 

BotkiBotki Konopka Shoes

Więcej o:
Copyright © Agora SA