Lekkie i stylowe okrycia wierzchnie na wczesną jesień. Co nosi się o tej porze roku?

Za ciepło na puchową kurtkę i za zimno na lekką bluzę? Mamy na to rozwiązanie! Wczesną jesienią warto się zaopatrzyć w okrycia wierzchnie, które są praktyczne i sprawdzą się podczas szybko zmieniającej się pogody i wahań temperatury. W jednej z polskich marek znaleźliśmy perełki, które mogą być świetnym dopełnieniem jesiennej garderoby.

Lekkie i stylowe okrycia wierzchnie na wczesną jesień: swetry

Swetry w każdym wzorze i kolorze to must-have każdej jesieni. To właśnie ta pora roku jest najbardziej kojarzona z cozy stylizacjami, w których główną rolę odgrywają ciepłe i przyjemne swetry. Przy wyborze swetra warto kierować się składem. Najlepsze, czyli najcieplejsze, będą oczywiście te modele, w których dominuje wełna, kaszmir lub moher. Są to tworzywa z wyższej półki, dlatego cena za taki sweter może być wyższa niż z sieciówki. Jednak porządny sweter będzie z nami na lata i pomimo użytkowania jego właściwości pozostaną niezmienne.

sweter damskisweter damski Parine

Lekkie i stylowe okrycia wierzchnie na wczesną jesień: trencze

Trencze to zawsze dobra opcja, kiedy chcemy narzucić coś lekkiego na siebie - zwłaszcza rano, gdy temperatury są dość niskie. Najpopularniejsze są prochowce i trencze w kolorze beżowym, które co roku uznawane są za najmodniejsze. Przez najbliższe parę lat moda na ten typ okrycia wierzchniego może nie zniknąć, więc jeżeli szukamy ponadczasowego płaszcza, to ten będzie idealny!

jesienne trenczejesienne trencze Parine

Lekkie i stylowe okrycia wierzchnie na wczesną jesień: swetrowe narzutki

Ciekawą i oryginalną alternatywą na wczesną jesień jest ponczo. Taka swetrowa narzutka pasuje zarówno do stylizacji ze spodniami, jak i z sukienką czy spódnicą. Gruby, mięsisty materiał zapewnia ciepło i jednocześnie nadaje całej stylizacji unikatowego charakteru. Za granicą ten rodzaj okrycia wierzchniego jest bardziej popularny, ale wczesną jesienią w Polsce również może mieć praktyczne zastosowanie. Swetrowa narzutka będzie genialnie wyglądała w połączeniu z jesiennymi botkami!

swetrowe narzutki/ kardigan i ponczoswetrowe narzutki/ kardigan i ponczo Parine

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.