Francuzki nie rozstają się z tymi kurtkami jesienią. Te modne fasony będziemy chciały nosić przez cały sezon

Dziewczyny znad Sekwany dobrze wiedzą, co nosić aby wyglądać modnie i stylowo tej jesieni. Stawiają nie tylko na płaszcze do samej ziemi, czy szykowne trencze, ale wiedzą także jaką kurtkę wybrać, tak aby pasowała do każdej stylizacji. Te inspiracje będziemy chciały powtórzyć tej jesieni!

Francuzki styl mają opanowany do perfekcji. Wiedzą, jak łączyć wzory, faktury, czy kolory. Dlatego właśnie pomysłów na jesienne stylizacje szukamy podpatrując najpiękniejszych stylizacji prosto z ulic Paryża. Najciekawszymi inspiracjami są kurtki, które mieszkanki światowej stolicy mody zestawiają z jeansami, czy spódnicami. Obok tych stylizacji nie można przejść obojętnie. 

Modna inspiracja na jesień: skórzana kurtka 

Skórzane kurtki to już klasyka. Nosimy je od lat, jednak nigdy nie był tak popularne, jak w ostatnich latach. To bowiem właśnie teraz łączymy je z jeansami, czy spódnicami. Są modne, stylowe i podkreślają stylizację, nadając jej niepowtarzalnego charakteru. 

Przeczytaj także: Modne i ciepłe. Te kamizelki to hit tej jesieni. Najpiękniejsze znajdziemy w Reserved

 

Modna inspiracja na jesień: jeansowa kurtka 

Jeansowe kurtki naprzemiennie powracają do mody lub wręcz przeciwnie - uważane są za kicz. Tej jesieni jednak mówimy im zdecydowane "tak". Są lekkie, praktyczne i stylowe, a przy tym nadają nam bardzo nowoczesnego wyglądu. 

 

Modna inspiracja na jesień: tweedowy żakiet

O tym, że moda na tweedowy żakiet powróciła przekonują największe gwiazdy. Elegancki i ponadczasowy, idealnie dopełnia każdą stylizację. Świetnie prezentuje się szczególnie z klasycznymi jeansami, w połączeniu z którymi daje bardzo nowoczesny i kobiecy efekt. 

Tweedowy żakiet szczególnie dobrze sprawdzi się podczas ważnych spotkań, czy na co dzień do pracy. Odpowiedni będzie także na większe wyjścia, podczas których dopełni każdą stylizację nadając jej szyku. 

Przeczytaj także: Ten kolor nigdy nie zawodzi. Jest ponadczasowy i kobiecy, a do tego wyszczupla

Więcej o: