Fryzura Julii Wieniawy robi furorę! Jakie cięcie będzie najmodniejsze w tym sezonie?

Kiedy kobieta ścina włosy staje się jasne, że przyszedł czas na wielkie zmiany! Tak też było w przypadku Julii Wieniawy, która swoją nową fryzurą zrobiła furorę w internecie. Czy gwiazda ustanowiła trend fryzurowy na ten sezon?

Celebrytka młodego pokolenia

Julia Narkiewicz-Wieniawa to celebrytka, aktorka, a od niedawna także piosenkarka. Zasłynęła rolą w polskim serialu Rodzinka.pl, tak samo jak Maciej Musiał czy Jakub Zdrójkowski. Wieniawa jest głosem młodego pokolenia i na swoim Instagramie publikuje dokonania i osiągnięcia zawodowe, obserwuje ją tam ponad 2 miliony osób! Obecnie jest jedną z najbardziej topowych gwiazd polskiego show biznesu.

Ostre cięcie! Jak wygląda nowa fryzura aktorki?

Julia Wieniawa, jak pochwaliła się na swoim Instagramie w krótkim filmiku, musiała obciąć swoje włosy do nowego filmu, w którym będzie grała jedną z ról. Chyba wszystkich zaskoczyła tą nagłą zmianą! Na szczęście pozytywnie, gdyż metamorfoza Julii to strzał w dziesiątkę. Gwiazda wygląda lekko, kobieco i dojrzale. Nam naprawdę spodobała się ta nowa odsłona!

Nowa fryzura Julii WieniawyNowa fryzura Julii Wieniawy @juliawieniawa

Jakie fryzury będą modne w sezonie jesień-zima 2023/24?

Odpowiedź jest prosta! Właśnie takie, jakie zaprezentowała nam Julia Wieniawa. W sezonie jesienno-zimowym warto postawić na fryzury typu long bob z curtain bangs lub italian bob. Niezwykle modnym cięciem są birkin bangs, czyli lekka grzywka w stylu Jane Birkin. Kobiety z dłuższymi włosami decydują się chętnie na butterfly cut, czyli stylizację włosów na wzór trzepoczących skrzydeł motyla. Krótko mówiąc: stawiamy na lekkość i zwiewność!

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA