Uwielbiane i wygodne - te buty mogą kosztować 75 złotych zamiast 400. Są na wyprzedaży sieciówek

Ten model podbił serca i trendy! Wygodne, praktyczne i piękne letnio-jesienne buty to największy HIT wśród minimalistek. Chociaż kultowej marki potrafią kosztować nawet 400/500 złotych, na wyprzedaży sieciówek są za 75. Warto!

Podążanie za trendami nie zawsze musi oznaczać wydawania fortuny na perełki znanych marek. Tańszych zamienników, które wyglądają równie estetycznie, warto szukać w sieciówkach, zwłaszcza tych, które słyną ze spójnej estetyki. W przypadku tych butów - ulubionego modelu minimalistek - podobnych warto szukać w Zara, DeeZee, czy H&M.

HIT minimalistek na jesień. Birkenstock Boston chce mieć każda dziewczyna

Zaledwie kilka sezonów temu klapki Birkenstock podbiły świat mody i nasze serca. Chociaż trend na tę markę zaczynał się od klasycznych klapków, z czasem przeniósł się także na inny model - Birkenstock Boston.

To "jesienne klapki" (przez niektórych nazywane nawet chodakami), czyli zabudowane z przodu ale bez pięty, zdają się prześcigać popularnością ich letni odpowiednik. Zwłaszcza w letnio-jesiennym okresie, który mamy właśnie teraz, są wyjątkowo pożądanym modelem. Doskonałe do jeansów, ostatnio coraz popularniejsze w duecie z grubymi, mięsistymi skarpetami. "Bostony", które miały być domowym obuwiem, stały się najwygodniejszym trendem.

 

Tańsze, a równie ładne. Odpowiedników znanych trendów szukaj w sieciówkach!

Niestety za modele Birkenstock trzeba też niemało zapłacić. Chociaż buty słyną z wygodnego, niemal zdrowotnego fasonu, cena w przedziale 400-500 złotych nie jest na każdą kieszeń. Jednak dzięki minimalistycznemu, prostemu i schludnemu wyglądowi z łatwością zastąpisz je modelem innej marki! W przypadku tzw. "bostonów" mogą to być klapki ZARA
Model o niemal identycznym fasonie, jest około 300 złotych tańszy. Zarówno ogólny wygląd, jak i dbałość o detal są na bardzo zadowalającym poziomie i doskonale wpiszą się w minimalistyczną estetykę. 

Modny fason butów w budżetowej wersji w ZARAModny fason butów w budżetowej wersji w ZARA fot. zara.com

Kultowe klapki za 75 złotych? Finał wyprzedaży sieciówek

ZARA to nie jedyna sieciówka, w której warto szukać nieco tańszego odpowiednika tego konkretnego modelu. Dzięki dużemu zapotrzebowaniu na tak praktyczny fason, nieco prostszy i skromniejszy, ale też znacznie tańszy, jest wyprzedawany także w DeeZee za niewiele ponad 70 złotych lub w podobnej cenie, ale w czarnej kolorystyce w Born2be

Modne klapki na wyprzedaży znanych marekModne klapki na wyprzedaży znanych marek fot. deezee.pl

Czytaj na Avanti24.pl: Doskonałe spódnice z wyprzedaży. Te modele Tatuum, Greenpoint i Top Secret zachwycają klasą i ceną

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.