"Sezon na" bieliznę w jasnych kolorach: najbardziej rozchwytywana to ta z siateczką i koronką! Mamy hity

"Sezon na" bieliznę w jasnych kolorach uważamy za otwarty! Modele wykonane z siateczek, koronek i paseczków są najbardziej pożądane nie tylko ze względu na piękny design, ale przede wszystkim lekkość! W końcu podczas ciepłych dni warto nosić jak najlżejszą garderobę, która zapewni komfort. Sprawdź nasze propozycje i wybierz coś dla siebie!

"Sezon na" bieliznę w jasnych kolorach: biustonosze

Wiosną warto wybierać lekkie, delikatne i pastelowe elementy garderoby, które zapewniają komfort i wyróżniają się świetnym designem. Dotyczy to również bielizny w jasnych kolorach, która jest wręcz rozchwytywana! Naszym pierwszym wyborem są biustonosze z koronkowymi wstawkami, paseczkami i z siateczkowego materiału. Zanim jednak przepadniesz, przebierając w różnych modelach i fasonach, zastanów się, które lubisz najbardziej. Podstawą jest, aby dopasować bieliznę do siebie i swoich wymagań. A co z łączeniem jej w codziennych stylizacjach? Wiosną możesz ją delikatnie eksponować! Koronkowy, biały biustonosz będzie wyglądał świetnie pod marynarką czy bluzką z siateczki. Do zwiewnych, lekkich sukienek również okaże się dobrym wyborem. Sprawdź nasze propozycje!

'Sezon na' bieliznę w jasnych kolorach'Sezon na' bieliznę w jasnych kolorach Fot. Marilyn

 

"Sezon na" bieliznę w jasnych kolorach: figi

Dobrze dopasowana bielizna dodaje pewności siebie i poprawia ogólne samopoczucie. Dlatego tak ważne jest, aby nosić tylko odpowiednio dobrane modele, podkreślające atuty sylwetki. Wiosną szczególnie warto rozglądać się za nowymi propozycjami, o wiele lżejszymi i bardziej przewiewnymi. "Sezon na" bieliznę w jasnych kolorach trwa w najlepsze! Wybierz figi w kolorze białym lub kremowym wywołujące efekt wow. Naszym typem są modele z wysokim stanem, które zaznaczą talię i zamaskują brzuszek. Te z koronką i siateczką są najbardziej pożądane! Sprawdź nasze propozycje, które na pewno wpadną ci w oko. Cena jest super!

'Sezon na' bieliznę w jasnych kolorach'Sezon na' bieliznę w jasnych kolorach Fot. Marilyn

 

"Sezon na" bieliznę w jasnych kolorach: body

Body utożsamiane jest raczej z elementem bielizny, niż codziennej stylizacji, ale patrząc na propozycje znanych fashionistek, coraz częściej można je traktować jako top. Jeśli chcesz stworzyć casualowy zestaw, body dopasuj do prostych jeansów. W biznesowym looku również znajdzie się miejsce dla body, aczkolwiek wtedy ten bieliźniany element nie może zbyt dużo odsłaniać. Delikatne elementy koronki będą mile widziane! Świetnie zagrają z garniturowym setem. Stylizacja na randkę? Tutaj możesz sobie pozwolić na bardziej zmysłowy model. Wiosną wybierz body w kolorze beżowym i białym - świetnie wpisze się w aktualne trendy!

'Sezon na' bieliznę w jasnych kolorach'Sezon na' bieliznę w jasnych kolorach Fot. Marilyn

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.