W tych strojach kąpielowych zadasz szyku na plaży. Lawendowe bikini podkreśli atuty sylwetki. Polska marka!

Z myślą o wakacjach i czasie spędzonym na plaży przygotowałyśmy dla was przegląd strojów kąpielowych. W naszym zestawieniu znajdziesz kobiece bikini i kostiumy jednoczęściowe. Genialnie modelują sylwetkę i podkreślają atuty sylwetki!

Kolorowe bikini, w którym zadasz szyku na wakacjach

Czas zaplanować urlop i to, co spakujemy do wakacyjnej walizki. Przed nami sezon na spędzanie czasu na plaży i beztroskim wygrzewaniu się w słońcu. Wybierz strój idealny do wodnego szaleństwa i do łapania słonecznych promieni. Przygotowałyśmy dla was przegląd strojów kąpielowych z kolekcji polskiej marki. W jej ofercie znajdziesz m.in. kolorowe bikini. Lawendowy dół ma supermodny krój, który podkreśli atuty kobiecej sylwetki. Pistacjowe figi także sprzyjają każdej figurze, mają klasyczny krój i świetną cenę. Poniżej znajdziesz także górę do bikini w wersji miękkiej i usztywnianej. Wyglądają obłędnie, a przy okazji są bardzo wygodne. 

BikiniBikini Fot. 4F

Kolorowe bikini

Marka 4F kojarzy wam się głównie ze sportem? Od teraz będziecie patrzeć na nią przez pryzmat pięknych strojów kąpielowych, w których będziecie czuć się megakobieco. W nowej kolekcji marka postawiła na piękne fasony i barwy, które kojarzą nam się z latem i wakacjami. Pastelowe bikini podkreśli opaleniznę, kroje te zakryją, co trzeba, ale umożliwią złapanie opalenizny. Te piękne modele możesz łączyć ze sobą kolorystycznie!

BikiniBikini Fot. 4F

Jednoczęściowe stroje kąpielowe

Szukasz kobiecego stroju, który będzie odpowiedni na plażę i będziesz mogła w nim uprawiać sporty wodne? Jednoczęściowy kostium w modny wzór lub w wyrazistym kolorze to strzał w dziesiątkę. Takie stroje mają sporo zalet i są bardzo popularne wśród kobiet z branży mody. Genialnie wysmuklają sylwetkę! Naszym faworytem jest kostium z głębokim wycięciem na plecach, ma piękny energetyczny kolorze, który podkreśli letnią opaleniznę. 

Jednoczęściowy strój kąpielowyJednoczęściowy strój kąpielowy Fot. 4F

Więcej o: