Wielka wyprzedaż skórzanych torebek. Hitowy model kupisz aż 53% taniej!

Wygodna torebka to nieodłączny element każdej kobiecej garderoby. W sklepach internetowych znajdziemy wiele modeli, dzięki czemu każda z nas znajdzie coś dla siebie. Wybraliśmy najmodniejsze skórzane torebki na większe i mniejsze potrzeby. Hitowe modele kupisz nawet 53% taniej!

Kuferki

Torebki kuferki charakteryzują się eleganckim wyglądem, usztywnioną konstrukcją i niewielką rączką. W zależności od modelu przypominają niewielkie skrzyneczki, które są bardzo pojemne i praktyczne. Większe kuferki mogą śmiało zastąpić modną shopperkę i pomieszczą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy - od telefonu i kluczyków po kalendarz i ulubioną szminkę. Nie jest tajemnicą, że ten model torebki uwielbiały takie ikony stylu jak Audrey Hepburn czy księżna Diana, teraz kochają go kobiety na całym świecie! 

KuferkiKuferki fot. Panitorbalska

Shopperki

Torba typu shopper to niewątpliwie jedna z najchętniej wybieranych modeli torebek. Idealna propozycja na wszelkiego rodzaju wyjścia. Wygląda stylowo, a przy tym jest funkcjonalna, użyteczna i pojemna. Nie jest tajemnicą, że moda na torby "shopper" trwa już od lat i nie zanosi się, aby miała się skończyć.  Choć nazwa sugeruje, że jest to torba przeznaczona na zakupy, tak naprawdę to świetny dodatek, który sprawdzi się przy różnych wyjściach. Skórzany materiał jest modny i ponadczasowy, a do tego bardzo wytrzymały dlatego, jeśli zdecydujesz się na zakup takiej torebki, to możesz mieć pewność, że posłuży ci ona na lata. 

PanitorbalskaPanitorbalska Fot. Panitorbalska

Listonoszki

Wygodna torebka, która sprawdzi się w każdej sytuacji? Listonoszka! Umożliwia łatwy dostęp do zawartości torby i nie kusi, by pakować niepotrzebne ciężary. Ten rodzaj torebki jest wyjątkowo elegancki i klasyczny, a jednocześnie potrafi dodać charakteru całej stylizacji. Świetnie sprawdzi się zarówno do casualowych, jak i eleganckich stylizacji. Dzięki długiemu paskowi możemy je nosić na ramieniu albo przewiesić na ukoś przez tułów, co zapewnia wyjątkową swobodę i komfort. To również świetna propozycja na wakacje, aby nie martwić się o bezpieczeństwo naszych przedmiotów osobistych.

PanitorbalskaPanitorbalska Fot. Panitorbalska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.