Nowości marki Medicine zachwycają! Maxi w kwiaty pięknie podkreśli atuty, a jest tania!

Ubrania od Medicine będą idealne na zbliżającą się wiosnę. Są kolorowe i wyróżniają się oryginalnymi printami. Korzystne ceny i dobra jakość wykonania to stałe zalety marki. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę!

Twoje miejsce na wiosnę

Sklep odzieżowy Medicine cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem wśród Polek. Oryginalne, elektryzujące, indywidualne - takie są ubrania marki. Projektowane przy współpracy z młodymi twórcami, w zgodzie z najnowszymi trendami i niezgodzie na rutynę. Dzięki oryginalnym kolekcjom ubrań i akcesoriów, limitowanym projektom artystów, czy nieszablonowemu projektowaniu salonów i witryn klienci mają wiele okazji, by poczuć się wyjątkowo. To przede wszystkim różnorodność i autorskie rozwiązania cechują ten brand. Kultura i sztuka są dla Medicine nadrzędną wartością nadającą ubraniom oryginalny charakter i indywidualność. Jednocześnie marka pokazuje, że „wyrażać siebie" można w różnych aspektach życia, a przede wszystkim przez to, co nosimy. Zobacz, jakie wyjątkowe ubrania wybrałyśmy na wiosnę 2023!

Trendy 2023Trendy 2023 fot. Answear

Wyjątkowa kolekcja

Najnowsza kolekcja marki to nie tylko ciekawe fasony i jakość wykonania, ale także kreatywne współprace. Taka właśnie jest linia Medicine x Eviva L'arte, która świetnie sprawdzi się na wiosnę 2023. Kolekcja malarska to ukłon w kierunku twórców, którzy zrewolucjonizowali podejście do koloru w malarstwie. Kolekcję poświęcono dziełom, w których kolor ma nadrzędne znaczenie – oddaje emocje, odkrywa sens i przekazuje to, co trudno wyrazić słowami. Obrazy przeniesione na ubrania stają się nośnikiem nowych doznań artystycznych, a pojęcie colour therapy nabiera artystycznego wymiaru! Niezwykłe barwy umieszczone są m.in. na T-shirtach i bluzach, koszulach i sukienkach, a także na dodatkach i akcesoriach. Na ubraniach znalazły się nie tylko reprodukcje największych dzieł malarskich, ale także nasze autorskie kolaże, co daje odbiorcy szerokie pole do interpretacji. 

 

Wybieraj modnie

Perełki z tej kolekcji? My zwróciłyśmy uwagę przede wszystkim na spódnice midi do połowy łydki o delikatnych plisach ze znakomitymi malunkami wybitnych artystów. To modna propozycja na wiosnę, która nie tylko doda lekkości, ale także odświeży nasz wizerunek oraz przez zastosowane kontrastowe barwy odejmie lat. Co jeszcze w nowej kolekcji? Wzorzyste koszule, które dodadzą elegancji, a także zwiewne sukienki na co dzień, które stworzą świetne kompozycje jako zestawy do pracy. Jest z czego wybierać!

Trendy 2023Trendy 2023 fot. Medicine

Więcej o: