Akcesoria, które ułatwią podróżowanie każdemu mężczyźnie. Ten plecak to prawdziwy hit!

Portfele z ochroną RFID 

Dokonywanie płatności nigdy nie było łatwiejsze! Jeśli za zakupy najczęściej płacisz kartą, to taki portfel będzie dla ciebie idealny! Technologia RFID z angielskiego Radio-Frequency Identification, to technologia wykorzystująca fale radiowe do przekazywania danych zbliżeniowo. To bardzo praktyczny gadżet, który ułatwia podróże, ale także życie codzienne. Nie musimy się martwić o kradzież danych takich jak numer karty kredytowej, data ważności czy kod zabezpieczający, albo czy po dokonanej płatności włożymy kartę do portfela, bo nawet jej nie wyjmujemy!

jameshawkjameshawk Fot. @jameshawk

Eleganckie i praktyczne

Akcesoria, które ułatwią podróżowanie każdemu mężczyźnie to przede wszystkim solidna torba na kółkach, dobrej jakości pokrowce na buty, plecak na laptopa, wygodna saszetka, etui na zegarek, skórzana torba na garnitur czy wodoodporna kosmetyczka. Nie mamy wątpliwości, że każdy facet, który ceni sobie wysoką jakość, dobry design i klasę będzie zadowolony z posiadania tych rzeczy w swoim domu. A może szukasz idealnego prezentu dla chłopaka, męża, dziadka czy brata? Takie akcesoria to również świetna opcja na udany prezent, który nie będzie leżał w szafie! 

jameshawkjameshawk Fot. jameshawk

Walizki i plecaki 

Jedną z niezbędnych rzeczy, która ułatwi podróżowanie każdemu mężczyźnie, jest modna, poręczna i dobrej jakości torba na kółkach, która posiada dużo przegródek, dzięki którym możemy odpowiednio posegregować niezbędne kosmetyki, odzież, elektronikę czy obuwie. Na nieco mniejsze wyprawy, codzienne wyjście do pracy czy biznesowe spotkanie warto zainwestować w plecak z bezpieczną przegrodą na laptopa. Spora ilość miejsca pozwoli nam zmieścić w nim rzeczy biurowe, ale również strój na siłownie czy obuwie na zmianę. Jeśli szykujemy się na podróż, w której niezbędny nam będzie garnitur, to świetną opcją jest zakup skórzanej torby z pokrowcem, dzięki której nie będziemy musieli się martwić o zagniecenia czy uszkodzenia odzieży podczas transportu.  

jameshawkjameshawk Fot. @jameshawk

Zobacz więcej propozycji:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.