Te walizki na nowy sezon zachwycają jakością! Pakowne modele dostaniesz teraz aż 40% taniej

Za chwilę rozpocznie się sezon wiosenny, a z nim pierwsze wypoczynkowe wyjazdy tego roku. Po długiej i wymagającej zimie warto zmienić walizkę i zainwestować w taką, która posłuży na lata. To właśnie te modele będą najbardziej pożądane w tym sezonie!

Bądź zawsze stylowa!

Kojarzysz popularne na całym świecie walizki Rimowa? Ich cena zwala z nóg, jednak metalowy, rozpoznawalny model cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia oraz oczywiście oryginalnym i ponadczasowym designem. Chciałabyś mieć podobny model? Nic straconego! W sklepie Skorzana.com znalazłyśmy walizki, które cechują się niesamowitą jakością! Mimo że ich cena to niecałe 200 złotych, ich wykonanie nie odbiega od wspomnianej wcześniej marki. W te wakacje postaw na styl i funkcjonalność!

Trendy 2023Trendy 2023 fot. Skorzana / fot. Instagram @rimowa

Klasyka bez kompromisów

Niemałą inspirację, jeśli chodzi o wyjazdowy look, stanowią gwiazdy. Modelki przyłapane na lotnisku przez paparazzi wyróżniają się nie tylko niebanalnymi stylizacjami, ale również ciekawymi walizkami. Wiele z nich stawia na wspomnianą już wcześniej klasykę - walizkę bez zbędnych zdobień, której głównymi cechami są wygoda i praktyczność. Ponadczasowe modele w czerni, szarości, czy bieli to gwarancja sukcesu, ponieważ zawsze będą pasowały do naszej stylizacji i będą tworzyły spójną całość. Kto z nas nie chciałby poczuć się niczym gwiazda filmowa udająca się na swój długo wyczekiwany wypoczynek?  

Inny punkt widzenia

Mimo że gwiazdy wybierają raczej minimalistyczne i stonowane walizki, aby nie rzucać się dodatkowo w oczy, ty wcale nie musisz iść tym tropem. Nie ma co ukrywać: każda z nas uwielbia bogato zdobione i przyciągające uwagę tłumu dodatki. Ukochane modele z większym rozmachem fajnie prezentują się w social mediach, szczególnie w tych najbardziej imponujących sceneriach. Walizki pełne przepychu - często sygnowane logo znanych domów mody - to synonim luksusu. W tym sezonie nie bój się postawić na modele, które wyróżnią się na tle innych. Będą niesamowicie stylowe oraz... łatwiej je znajdziesz na zatłoczonym lotnisku!

Trendy 2023Trendy 2023 fot. Skorzana

Więcej o: