Ta biżuteria skradła serca kobiet. Naszyjnik z kamieniem miłości jest idealny na prezent

Szukasz biżuterii, która jest nie tylko piękna, ale niesie ze sobą ważny przekaz? Wybierz kolczyki, naszyjnik lub bransoletkę z naturalnymi kryształami. Ich symbolika może cię zaskoczyć!

Naszyjnik z kryształem

Biżuteria z kryształem w kształcie sopelka jest w ostatnim czasie niezwykle popularna. Wybór kamienia odgrywa ważną rolę, każdy ma wyjątkowe znaczenie. Dzięki temu naszyjniki te są wyjątkowe i idealne na prezent dla bliskiej osoby. Zobacz, co wybrałyśmy!

Kamień miłość

Kwarc różowy nazywany ,,kamieniem miłości". W tym przypadku „miłość" nie oznacza wyłącznie uczucia łączącego dwojga kochających się ludzi, lecz odnosi się także do samoakceptacji. Kwarc różowy uwalnia od kompleksów, lęków i stresu. Wzmacnia empatię oraz wrażliwość. Budzi szczęście, romantyczne uczucia i zmysłowość. Pozwala zrozumieć, że aby prawdziwie kochać drugą osobę, najpierw w pełni należy pokochać i zaakceptować samego siebie. To piękny przekaz, którym możesz obdarzyć ukochaną dziewczynę, żonę, siostrę lub mamę. 

Kamień odwagi

Akwamaryn to kamień szlachetny, idealny dla osób zestresowanych, wrażliwych i poszukujących w sobie siły i odwagi. Ułatwia nawiązanie relacji interpersonalnych a także z samym sobą, wprowadza harmonię. Pomaga przetrwać trudne chwile. Akwamaryn od zawsze kojarzony był z wodą i morzem, a nawet uważany jest za „skarb syren". Taki naszyjnik możesz podatować kobiecie, której, której chcesz dodać otuchy i pomóc uwierzyć w siebie. 

W Manoki znajdziecie duży wybór pięknej i wyjątkowej biżuterii z kamieniami naturalnymi, ich przekaz was zaskoczy! W naszym zestawieniu znajdziecie propozycje naszyników, ale także kolczyków i bransoletek z różnych kamieni naturalnych i nie tylko. Koniecznie zobacz nasze propozycje!

Biżuteria z kryształemBiżuteria z kryształem Fot. Manoki

Kolczyki z kryształami 

W naszym przeglądzie znajdziesz także kolczyki, które wraz z naszyjnikiem stworzą komplet. Możesz wybrać różne kryształy. Co polecamy?

Kamień ochronny

Onyks to kamień siły i mądrości. Kamień ochronny przed klątwami i negatywną energią, usuwa z organizmu negatywne emocje, chroni przez złem. Oczyszcza umysł, obdarza wytrwałością i odwagą. 

Kamień młodosci i nadziei

Starożytni nazywali amazonit kamieniem młodości, wierzono bowiem, że ma właściwości odmładzające, a osoba, która go nosi ma na długo zachowywać świeży wygląd, dlatego tak ochoczo noszono go na szyi. Amazonit pomaga radzić sobie ze strachem i zmartwieniami oraz odzyskać spokój w ciężkich czasach. Uważa się, że przywraca on nadzieję, wiarę i optymizm, gdy człowiek czuje się osamotniony. Namawia, aby osoba, która go nosi, wzięła odpowiedzialność za swoje życie i stała się twórcą własnego losu. 

Kolczyki z kryształami od Manoki są niezwykłe. Zachwycają dizajnem, który sprawdzi się na co dzień i na wyjątkowe okazje. Tę biżuterię możecie nosić każdego dnia! Przepiękne kamienie urzekają nie tylko minimalistycznym wyglądem, ale przede wszystkim przekazem. Poniżej znajdziesz wybrane przez nas kolczyki z kryształami. Te minerały warto znać i wprowadzić do swojego życia. Na stronie producenta znajdziesz dokładne opisy, dzięki czemu dowiesz się naprawdę wiele o kryształach i łatwo zdecydujesz, który będzie dla ciebie najlepszy. 

Kolczyki z kryształamiKolczyki z kryształami Fot. Manoki

Bransoletki z naturalnymi kamieniami i nie tylko

Szukasz niezwyklej bransoletki? Świetnie trafiłaś! W naszym zestawieniu znajdziesz modele z marmuru, a nawet z pereł! Czy wiesz, że perły nazywane są łzami aniołów? Chronią przed niepowodzeniami, są symbolem piękna i doskonałości. Taka minimalistyczna bransoletka jest odpowiednia na co dzień i na wyjątkowe okazje. Poniżej znajdziesz klasyczne bransoletki, które możesz nosić każdego dnia. Są w świetnej cenie!

BiżuteriaBiżuteria Fot. Manoki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.