Pomysły na prezent dla niej. Biżuteria z motywem nieskończoności zachwyci każdą kobietę

Walentynki to szczególny dzień w roku, kiedy jeszcze bardziej celebrujemy miłość. Spraw niespodziankę swojej połówce i podaruj jej piękną biżuterię, która na zawsze będzie jej o tobie przypominać!

Znak nieskończoności jest mniej popularny niż serce, ale niemniej efektowny! Pozwól, by twoja partnerka poczuła się doceniona i kochana, a nieskończoność jest tym, co wywoła dodatkowy uśmiech na jej twarzy. Walentynki są idealną okazją na taki podarunek. Znak nieskończoności symbolizuje bowiem nie tylko miłość, ale także bezpieczeństwo i przywiązanie, czyli coś, co w udanym związku, który świętuje się podczas walentynek, jest niezbędne.

Kolczyki to dobry pomysł na prezent

Kolczyki to idealny prezent dla kobiety, która lubi podkreślać swoją kobiecość. Szyja jest najbardziej kobiecą i zmysłową częścią ciała, warto więc, by była odpowiednio zaakcentowana. Dla fanki minimalizmu wybierz małe, delikatne kolczyki okalające sam płatek ucha. W szczególności dobrze prezentują się te, gdzie zaaplikowane są cyrkonie, które robią dodatkowy efekt "wow"! Zaś dla miłośniczek wyraźnych akcentów w biżuterii z pewnością sprawdzą się długie, przekładane kolczyki.  

KolczykiKolczyki fot. Lovrin

Naszyjniki dla eleganckich kobiet

Naszyjniki to coś, co kobiety wprost uwielbiają! Zarówno te delikatne, jak i bardziej wyraziste będą dobrym pomysłem na prezent dla ukochanej. Dla fanek romantyzmu warto wybrać model z możliwością spersonalizowanego graweru, który już zawsze będzie jej o tobie przypominał. Przy dobrze naszyjnika warto zwrócić uwagę na to, czy twoja wybranka preferuje biżuterię złotą, czy srebrną. Zauważysz to baczniej przyglądając się jej stylizacjom albo szufladce, a sprawi to, że twój prezent na pewno będzie strzałem w 10! 

NaszyjnikiNaszyjniki fot. Lovrin

 

Bransoletki dla minimalistek

Zdarza się, że kobiety na co dzień prowadzą taki tryb życia, który uniemożliwia im noszenie naszyjników lub kolczyków. Wtedy z pomocą przychodzi delikatna bransoletka, która jest dopuszczana w wielu miejscach pracy, a jest pięknym dodatkiem do każdego stroju. Pięknym dodatkiem do bransoletek są akcenty w ulubionym kolorze, np. błękicie. Jeśli zaś twoja wybranka często nosi bransoletki, wybierz dla niej taką, która będzie miała wymieniane zawieszki, a na pewno sprawi jej ona wiele radości!

BransoletkiBransoletki fot. Lovrin

Kliknij, po więcej pomysłów na prezenty

Więcej o: