CCC wyprzedaje stylowe torebki! Hitowy model kupisz za 29,99 złotych

CCC pogłębia swoje wyprzedaże, dzięki czemu możesz kupić nową torebkę w naprawdę niskiej cenie. Naszą uwagę szczególnie zwróciły te fasony, które będą idealnym dopełnieniem każdej stylizacji

CCC znów zaskakuje! Na trwającej wyprzedaży możesz znaleźć przepiękne torebki w niskich cenach. Nasi faworyci to modne modele, które możesz kupić za ułamek ceny. 

Stylowa torebka z subtelnym akcentem

Torebka, która swoim kształtem przypomina nieco mniejszą i bardziej kwadratową wersję teczki, mieści wszystko, co potrzebne. To typ torebki, który idealne sprawdzi się przez cały rok i pasuje na każde okoliczności. Model z charakterystyczną i ozdobnym plecieniem został przeceniony o 71% i kosztuje niecałe 30 złotych. Torebka sprawdzi się świetnie w codziennych lookach. Bezproblemowo zestawisz ją z ulubioną sukienką bądź wygodnymi jeansami. Będzie to idealne połączenie, które zachwyci niejedno spojrzenie.

Czarna torebkaCzarna torebka fot. CCC

Idealna torebka na większe wyjścia

Holograficzna torebka o minimalistycznym, prostokątnym kroju na ramię od Jenny Fairy to model, od którego ciężko oderwać wzrok! Minimalistyczny i prosty design na pewno przypadnie do gustu każdej kobiecie. Ta kopertówka jest bardzo poręczna, niemieszcząca A4, ale przechowa wszelkie niezbędne przedmioty codziennego użytku, takie jak smartfon, portfel, klucze, pomadkę i inne, drobne akcesoria. Ten piękny i oryginalny fason został przeceniony o 71% i obecnie kosztuje 29,99 zł.

 

Oldschoolowa i elegancka bagietka

Takie torebki triumfowały w zeszłym sezonie i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby postawić na nie teraz. Model typu bagietka jest niewielki i schowasz do niego najpotrzebniejsze rzeczy, ale zmieścisz w niej więcej niż tylko portfel i telefon. Możesz ją zabrać do pracy czy na wyjście z przyjaciółkami. Jest mała i poręczna, zadasz z nią szyku. Świetnie wygląda z elegancką sukienką i szpilkamiTaki oryginalny fason znajdziesz w cenie 29,99 zł.

Sprawdź więcej najnowszych treści o modzie na Avanti24.pl:

https://avanti24.pl/Magazyn/0,150441.html

brązowa torebka bagietkabrązowa torebka bagietka fot. CCC

Więcej o: