Powraca najbardziej kobiecy ze wzorów -piękna koronka! Taka bluzka już za 49,99

Koronkowe kreacje są niesamowicie kobiece i romantyczne, a teraz wyjątkowo tanie! Wyprzedawane są swetry, bluzki oraz koszule - idealne na co dzień. Nie możesz przegapić tego trendu.

Coraz wyraźniej dostrzegamy jak modowo będzie prezentował się rok 2023, dlatego powoli zaczynamy kompletować szafę na cały nadchodzący sezon. A na późną zimę i początek wiosny idealnie sprawdzi się...koronka! Najbardziej kobiecy ze wzorów ma swój wielki powrót.

Koronkowe bluzki, swetry i koszule - wyprzedaż

Koronka to dosyć ryzykowny temat - w dużej ilości może być przytłaczająca i niemal kiczowata, dlatego w jej przypadku mniej znaczy więcej! Nawet najbardziej subtelny koronkowy detal będzie przyciągał spojrzenie, dlatego po nią sięgamy, jeśli chcemy nieco podkręcić stylizację na co dzień. Koszula z koronkową wstawką, bluzka czy sweter są znacznie bardziej kobiece niż klasyczne modele,
a na wyprzedaży znajdziesz je już za 49,99.

Koronka jest mega kobieca!Koronka jest mega kobieca! fot. Spotlight

Kobiece i piękne sukienki

Trudno o coś bardziej efektownego, niż koronkowa sukienka. Dlatego jeśli poszukujesz kreacji, która zrobi wrażenie - właśnie na takie warto stawiać. Ale wśród nich również wybierzesz zarówno skromniejsze modele, jak i te nieco bardziej efektowne. Chociaż jeśli szukasz tego pierwszego, warto wybierać modele, które posiadają jedynie wyróżniającą wstawkę.

Koronkowe sukienki potrafią być bardzo różne!Koronkowe sukienki potrafią być bardzo różne! fot. Spotlight

Zobacz też: Wiosenny hit za 59,90 zł w Lidlu! Modne, wygodne, wyglądają bosko na każdej sylwetce

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.