Rajstopy do zadań specjalnych. Kosztują poniżej 40 zł, a są niezawodne!

Rajstopy wyszczuplające to prawdziwy bieliźniany hit! Dzięki nim plubisz sukienki i będziesz je nosić z największą przyjemnością

Czarne rajstopy wyszczuplające

Czarne rajstopy znajdują się w garderobie każdej eleganckiej kobiety. Są bardzo praktyczne ponieważ odwracają uwagę od niedoskonałości skóry i ukrywają jej niedoskonałości, jak np. pękające naczynka, zasinienia itp. Ciemne rajstopy są fenomenalnym dopełnieniem zimowych stylizacji z sukienkami lub spódnicami w roli głównej. Warto postawić na modele, w których zastosowano technologię wyszczuplania - takie produkty pozwalają na perfekcyjne wymodelowanie nóg. Dobrej jakości rajstopy założysz więcej niż jeden raz, a do takich należą rajstopy marki Lores. To prawdziwe perełki, które warto mieć w swojej szafie! 

Rajstopy czarneRajstopy czarne fot. Shutterstock, lores.pl

Cieliste rajstopy wyszczuplające

Cieliste rajstopy są dobrym pomysłem na ekspresowe nadanie odcienia lekkiej opalenizny naszym nogom. Łagodnie brązowa skóra wygląda na znacznie zdrowszą i smuklejszą. Polecamy cieliste modele, które dodatkowo wspomagają krążenie, dzięki czemu są bardzo wygodne i korzystnie wpływają na wygląd skóry. Cieliste rajstopy łatwo wystylizujesz z sukienkami, zarówno tymi klasycznymi zimowymi, jak i kwiecistymi z długimi rękawami, które chętnie wkładamy w wiosennym czasie.

Rajstopy cielisteRajstopy cieliste fot. lores.pl, Shutterstock

Dodatki korygujące sylwetkę

W obecnych czasach oferta akcesoriów korygujących sylwetkę jest naprawdę rozbudowana. Począwszy od rajstop wyszczuplających brzuch, poprzez majtki korygujące, aż do pasów na uda - jesteśmy w stanie wymodelować swoją sylwetkę niemalże w każdej części ciała. Dobrze dobrane akcesoria ukryją co trzeba, i nawet z niedoskonałej sylwetki wydobędą piękno. 

Akcesoria korygujące sylwetkęAkcesoria korygujące sylwetkę fot. lores.pl

Więcej o: