Sukienki w tym kolorze podbijają serca kobiet! Są esencją klasy i kobiecości

Sukienki w tym kolorze podbijają serca kobiet po 50-tce. Butelkowa zieleń to esencja kobiecości i klasy. Z czym stylizować takie sukienki?

Sukienka w kolorze butelkowej zieleni to propozycja dla pań, które cenią ponadczasowe barwy

Butelkowa zieleń to odcień zieleni, który nadając stylizacji świeżości, jest również kolorem niesamowicie eleganckim. Nazywana jest również kolorem szmaragdowym. Ze względu na swoją głębię jest to barwa niesamowicie klasyczna i szykowna. Doskonale prezentuje się między innymi na sukience. Budowanie stylizacji na podstawie tego koloru to zawsze dobry i bezpieczny wybór.

Czytaj więcej: Modna sukienka dla 50-latki z sieciówki. Ta szmizjerka jest za mniej niż 70 złotych

Butelkowa zieleń to HIT na sezon jesienno-zimowy fot. Spotlight

Butelkowa zieleń to HIT na sezon jesienno-zimowyButelkowa zieleń to HIT na sezon jesienno-zimowy fot. Spotlight

Butelkowa zieleń to jedna z tych baw, która mimo zmieniających się trendów, cieszy się niebywałą popularnością wśród kobiet 

 

Kreacje w odcieniu butelkowej zieleni sprawdzają się nie tylko na co dzień, ale również na wyjątkowe okazje. Ten kolor wspaniale będzie wyglądał w zestawieniu z granatem, brązem, wszelkimi odcieniami musztardy, ale również z klasyczną bielą oraz czernią.

Wśród wszystkich odcieni tego koloru, to właśnie butelkowa zieleń cieszy się szczególną popularnością. Sukienki w tym odcieniu są niezwykle eleganckie, dlatego często panie sięgają po nie na wydarzenia biznesowe lub wesela czy święta. Jest to kolor klasyczny i szykowny, podkreśla on więc elegancję pań po 50-tce, jednocześnie ożywia i dodaje wyrazu stylizacjom.

Z jakimi kolorami najlepiej łączy się butelkowa zieleń?

Choć zieleń jest kolorem uniwersalnym, jego butelkowym odcieniem powinny zainteresować się szczególnie kobiety o jesiennej urodzie. Kolor ten doskonale wyglądać będzie na paniach, z włosami w ciepłym odcieniu blondu, brązu oraz posiadającym oliwkową cerę. Butelkowa zieleń doskonale podkreśli również urodę pań posiadających rude włosy.

Panie posiadające urodę zimy, czyli chłodniejsze odcienie cery i ciemniejsze włosy świetnie będą prezentować się w wyrazistych odcieniach zieleni. Panie o urodzie wiosny najlepiej zaprezentują się w pastelach, natomiast panie o urodzie lato najbardziej skorzystają na wyborze delikatnych, nieco przygaszonych odcieni. 

Z jakimi kolorami najlepiej zaprezentuje się butelkowa zieleń? Przede wszystkim ze złotem. Śmiało możesz więc postawić na złotą biżuterię i dodatki ze złotymi akcentami. Taki kolor świetnie zgra się również z bielą, czernią, brązem, różem, granatem, musztardową żółcią oraz kolorem bordowym.

Więcej modowych treści znajdziesz na stronie Avanti24.pl >>>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.