Prezenty na Dzień Babci i Dziadka. Wygodne i ciepłe szlafroki dla seniorów kupisz za ułamek ceny!

Zbliżają się piękne, rodzinne dni - Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Z tej okazji miłym gestem jest obdarowanie najbliższych nam seniorów praktycznym upominkiem. Szukasz pomysłu na praktyczny prezent? Naszym zdaniem, warto skorzystać z trwających wyprzedaży i sprezentować ciepły szlafrok na zimowe wieczory!

Dzień Babci i Dzień Dziadka już niedługo! Święta te wypadają odpowiednio 21 i 22 stycznia 2023 roku. Warto doceniać obecność dziadków w naszym życiu i pamiętać o nich. Małe gesty mogą sprawić naprawdę wiele radości! Korzystając z okazji, że w tym roku święta te wypadają w weekend, zaplanuj czas na odwiedziny seniorów, w które warto wybrać się z drobnym upominkiem, by wywołać uśmiech na twarzach. Wiemy, że prezenty dla starszych osób mogą sprawić trudność, ale naszym zdaniem, idealnym prezentem na tę okazję jest ciepły szlafrok, który będzie z naszymi dziadkami każdego zimowego wieczoru. Zadbaj, by prezent od Ciebie ciepło przypominał o wnukach! 

Prezent dla babci

Babcie słyną z tego, że to one robią najbardziej trafione prezenty, ale warto postarać się o sprawienie przyjemności w drugą stronę! Przy wyborze prezentu dla babci warto pamiętać o odpowiedniej stylistyce prezentu, a także komfortowych dla skóry materiałach, które właściwie zadbają o starsze ciało. Najbardziej praktycznym modelem będzie ten sięgający za kolano. W zależności od preferencji można wybrać model wypoczynkowy lub typowo kąpielowy. Zwróć uwagę na kolory, jakie nosi Twoja babcia i dobierz prezent w zbliżonej barwie. 

Szlafroki damskieSzlafroki damskie fot. Italian Fashion

Prezent dla Dziadka

Dziadkowie zdecydowanie są praktyczni, warto więc sprezentować im równie użyteczny upominek. Dla dziadka możesz wybrać ciepły szlafrok w stonowanych kolorach, w którym odpoczynek będzie bardzo komfortowy. Postaw na elegancką stylistykę, która na pewno spodoba się seniorowi. Gwarantujemy, że tak przydatny i dobrany prezent posłuży dziadkowi przez wiele lat! Zdarza się, że niektórzy dziadkowie nie przepadają za szlafrokami, a stawiają na wygodne piżamy - to doskonała alternatywa prezentu na tę okazję!

Szlafroki męskieSzlafroki męskie fot. Italian Fashion

Akcesoria na zimę doskonałe na prezent

Skarpetki to bardzo przydatny pomysł na dodatek do prezentu! Zima tego roku jest wyjątkowo mroźna, a wzorzyste skarpetki ogrzeją i umilą ten chłodny czas. Wybierz na prezent dedykowane skarpetki "Super Babcia" lub "Super Dziadek" lub te kolorowe, o bardziej uniwersalnych wzorach. W końcu tego elementu garderoby nigdy nie jest za wiele!

SkarpetkiSkarpetki fot. Italian Fashion

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.