W tych marynarkach wyróżnisz się z tłumu! Błyszczące modele założysz na specjalne okazje

Żakiet jest jednym z podstawowych elementów damskiej garderoby. W swojej klasycznej formie przypomina męską marynarkę. Ale zmieniające się trendy i pomysły projektantów sprawiają, że obecnie żakiet występuje w bardzo różnej formie. Do wieczorowych kreacji pasują żakiety cekinowe. Jeszcze nie tak dawno te najlepszych producentów, wykonane z troską o najmniejszy detal były naprawdę drogie. Dzisiaj promocje, wyprzedaże oraz outlet sprawiają, że żakiety cekinowe można kupić naprawdę tanio.

Modne żakiety cekinowe: promocje

W modzie damskiej żakiet pojawił się wiele lat temu. Prawdziwą rewolucję przeszedł w latach dwudziestych minionego stulecia. Wielką zwolenniczką żakietów była francuska projektantka Coco Chanel. W 1954 roku zaprojektowała pudełkowy żakiet, który bardzo szybko pokochały ówczesne ikony mody, na przykład Jackie Kennedy. W latach osiemdziesiątych żakiet ten zyskał nowe życie. Zmieniały się kolory i ozdoby, ale żakiet w stylu Coco Chanel pozostał wielkim hitem. Po żakiet panie najczęściej sięgają eleganckie stylizacje na wielkie wyjście. Ale mnogość modeli sprawia, ze można znaleźć żakiet, który będzie można wykorzystać także w nieoficjalnych, codziennych stylizacjach.

 

Projektantom damskiej mody jakiś czas temu bardzo spodobał się połysk. Stąd w sprzedaży pojawiły się między innymi żakiety cekinowe. Mienią się one bardzo często kolorami tęczy, nie potrzebują więc już żadnej konkurencji. Żakiety cekinowe najlepiej sprawdzają się przy strojach wieczorowych o prostym kroju i stonowanej, jednolitej kolorystyce.

Decydując się na żakiety cekinowe, można zapomnieć o ich wysokiej cenie. Dzięki licznym akcjom promocyjnym żakiety te można dzisiaj kupić naprawdę bardzo korzystnie. Objęte promocją żakiety cekinowe mogą być tańsze od tych dostępnych w regularnej cenie nawet o kilkanaście procent. Co ważne, promocje obejmują wyłącznie nowe żakiety cekinowe, a ich jakość jest tak samo wysoka jak tych żakietów, których akcje promocyjne nie dotyczą.

Modne żakiety cekinowe: wyprzedaże

Cekinowe żakiety są bardzo efektowne. Nie są jednak odpowiednie dla każdej kobiety. Panie, które się na nie decydują powinny mieć świadomość, że połysk poszerza. Dlatego też kobiety o pełniejszej figurze raczej nie powinny decydować się na żakiet w całości wykonany z tkaniny wyszywanej cekinami. Cekinowe żakiety dostępne są w różnych krojach. Dzięki temu odpowiedni dla siebie może wybrać każda kobieta niezależnie od tego, jak prezentuje się jej sylwetka.

Wpisujące się w najbardziej aktualne trendy ze światowych wybiegów żakiety cekinowe, wcale nie muszą dzisiaj wiele kosztować. Wystarczy takie żakiety kupować na wyprzedażach. Wyprzedaże to duża szansa na to, aby zdobyć żakiety cekinowe taniej o siedemdziesiąt procent. Co ważne, jakość żakietów cekinowych objętych wyprzedażą jest tak samo wysoka jak tych, których wyprzedaż nie dotyczy. Są to zawsze nowe żakiety, których stan jest idealny.

 

Modne żakiety cekinowe: outlet

Elegancko zaprojektowane żakiety cekinowe to sposób na odmienienie każdej, najbardziej prostej i nudnej stylizacji. Na rynku dostępne są jedno- i dwurzędowe żakiety, które na całej swojej powierzchni zostały wyszyte błyszczącymi, mieniącymi się w świetle cekinami. Żakiety dostępne są w wersji z długimi rękawami albo o długości 3/4. Niektórym modelom uroku dodają ciekawe kołnierze. Wszystkie niezależnie od fasonu zostały wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych tkanin. Dzięki temu są wyjątkowo efektowne i trwałe.

Decydując się na żakiety cekinowe nie trzeba bać się ich wysokiej ceny. Sposobem na to, aby kupić je w dobrej cenie jest outlet. Zdarza się, że wysokość zniżek przekracza w nim nawet osiemdziesiąt procent. Co ważne, outlet sprzedaje tylko nowe rzeczy. Nie inaczej jest w przypadku żakietów cekinowych.

Typowo damskim okryciem wierzchnim jest żakiet. Na bardzo eleganckie wyjście sprawdzą się na przykład żakiety w całości wyszywane cekinami. Dzisiaj można je kupić bardzo korzystnie. Promocje, wyprzedaże i outlet to sposób na tanie żakiety cekinowe.

Więcej o: