Pierścionek z najnowszej kolekcji W.Kruk zachwyca... Ręcznie szlifowane cyrkonie mienią się przy najmniejszym geście. Efekt "wow"!

Pierścionek, który nie będzie drogi, a zrobi efekt "wow"? Obok tych propozycji nie da się przejść obojętnie! Prezentujemy perełki ze sklepu W.Kruk.

Na czasie: niebanalne zdobienia

Fikuśne wzory, a może inspirowane naturą zdobienia? W kolekcji W.Kruk znajdziemy urokliwe, białe konwalie, motyw kolibra, a także eteryczne kwiatowe formy w niezwykle eleganckim wydaniu. Niczym ręcznie malowane, pierścionki z cyrkoniami to wyjątkowe wzornictwo nawiązujące do najnowszych trendów. Pozłacane, wykonane z wysokiej próby srebra, a do tego dopracowane z największą precyzją. Mają symbolizować szczęście, radość i wolną energię. Migoczące cyrkonie ułożone w płynne przejście kolorystyczne odzwierciedlają magię kolorów, ujmując tym samym sowim blaskiem. Każdy z pierścionków z motywem  natury wspaniale prezentował się będzie z kolczykami i wisiorkiem w tym samym wzorze, zaklinając tym samym jesienną aurę.

Trendy 2022Trendy 2022 fot. W. Kruk

Cyrkonia jest w modzie

Cyrkonia sześcienna, powstała jako tańsza odpowiedź na pełne blasku i gracji diamenty. To syntetyczny kamień szlachetny, który jest uważany za jedną z najlepszych imitacji brylantów, dlatego zachwyca gdziekolwiek się nie pojawi. Pierścionek z oczkiem z cyrkonii będzie nie tylko pięknie mienił się na dłoni, ale także sprawdzi się idealnie jako biżuteria na co dzień do stylizacji do pracy lub randkę z partnerem. W sklepie W.Kruk dostępne są wzory z wielobarwnymi nano cyrkoniami, charakteryzującymi się wysoką twardością i głębią koloru. Odcienie cyrkonii odzwierciedlają kolory naturalnych kamieni, takich jak: kamień paraiba, ametyst czy perydot.

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Instagram

Minimalizm ponad wszystko!

Estetyka "clean girl" nie spada na popularności! Tik Tok zasypany jest wręcz stylizacjami z tym hashtagiem, które charakteryzują się ubraniami w stonowanych kolorach i raczej prostych krojach oraz biżuterią, która nadaje całości rasowego wydźwięku. Do stworzenia stylizacji w tym stylu sięgnij po proste, lecz efektowne propozycje od W.Kruk na przykład delikatne pozłacane obrączki lub sygnet z motywem połączonych ze sobą i zespolonych w okrąg dłoni. W minimalistycznej biżuterii najlepsze jest to, że możesz ją dowolnie łączyć, komponując tym samym całe biżuteryjne sety. Baw się modą i komponuj własne propozycje z biżuterią W.Kruk!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.