Ubrania w tym kolorze powracają. Łatwo z nich stworzyć cuda!

Aleksandra Biszczad
10.08.2022 18:00
Total look

Total look (Fot. Instagram @annaphillips.style)

Chyba nie ma bardziej adekwatnej pory roku do noszenia stylizacji w kolorze nieba. Błękitne total looki to propozycje dla każdego typu urody. Sprawdź, jakie ubrania są prawdziwym hitem!

Total look, czyli stylizacja od góry do dołu zbudowana z jednego koloru, zawsze robi wrażenie. Jest w niej coś eleganckiego, a zarazem ekstrawaganckiego, co robi podwójne wrażenie. Total looki to sposób na uniknięcie modowych wpadek, jak i deska ratunkowa, kiedy to nie mamy pojęcia co ze sobą zestawić, albo brakuje nam pomysłu na stylizacje. Perfekcyjnym kolorem do total looków jest niebieski, który pasuje zarówno blondynkom, brunetkom, jak i rudzielcom.

Sukienki w kolorze nieba

Sukienka zestawiona z dodatkami w tym samym kolorze to prosty sposób na efekt wow. A w popularnych sieciówkach pięknych błękitnych kreacji nie brakuje. W czasie letnich wyprzedaży można znaleźć prawdziwe cuda, w wyjątkowo niskich cenach. Diabeł tkwi w szczegółach, zatem pamiętajmy o odpowiednich dodatkach, również w tym kolorze.

 

Komplet kompletny

Tweedowe komplety to zasługa Coco Chanel, choć wiele lat później chętnie zaadaptowano je w polskiej modzie codziennej i szaroburej, w postaci niekoniecznie atrakcyjnej garsonki i spódnicy za kolano. Tweed wraca w nowej odsłonie, jako mini spódniczki i szykowne żakieciki. Błękitny total look w takim wydaniu wygląda i dziewczęco i nowocześnie. W połączeniu z botkami w tym samym kolorze i torebką stanowią zestaw, który na pewno przyciągnie uwagę.

 

Komplet tweedowyKomplet tweedowy Courtesy of Press Office

Garniturowy szyk

Kobiecy garnitur to gwarancja udanej stylizacji. Jeden kolor sprawia, że stylizacja jest bardzo szykowna, a zarazem bardzo oryginalna. Garnitur w kolorze niebieskim z jednej strony elegancki, z drugiej jednak nietuzinkowy. A polskie sieciówki przewidziały, jak bardzo trend na garnitury będzie przybierał na sile, dzięki temu mam spory wybór pięknie skrojonych marynarek i dopasowanych do nich spodni. Wariacją na temat garnituru i sukienki jest kombinezon, a to z kolei doskonały pomysł na ciekawą kreację na imprezę typu wesele. 

GraniturGranitur Vincenzo Grillo

Więcej o: