Reserved wyprzedaje piękne klapki za 29,99! Idealne na letnie spacery

Wysokie temperatury podczas tegorocznych wakacji sprawiają, że noszenie standardowych, zakrytych butów może stać się uciążliwe. W sklepach Reserved pojawiły się piękne klapki na wyprzedaży, które doskonale sprawdzą się w czasie letnich spacerów.

Klapki mogą stać się doskonałą alternatywą dla snekersów lub trampek, szczególnie podczas letnich upałów. Ich główną zaletą jest przede wszystkim wygoda oraz fakt, że w trakcie noszenia stopa po prostu "oddycha", co przy 30-stopniowych temperaturach jest niesamowicie istotne. W sieci sklepów oraz na stronie internetowej Reserved pojawiły się piękne klapki, które aktualnie można nabyć w atrakcyjnych cenach. 

Śliczne klapki na wyprzedaży w Reserved. Wygodne i stylowe 

klapkiklapki reserved.com

Podczas wakacyjnej wyprzedaży w sklepach Reserved, klapki zostały przecenione z 69,99 na 39,99 zł. Przedstawiony model jest dostępny w srebrnym kolorze w numerach od 36 do 41. Klapki posiadają podeszwę wykonaną z korkowego tworzywa, dwa paski służące do regulacji ucisku oraz stylowe, zaokrąglone noski. Buty idealnie nadają się do stylizacji z letnimi sukienkami lub szortami. 

Piękne i dopasowane klapki w Reserved. Idealne na letnie upały 

klapkiklapki screen reserved.com

Kolejną propozycją podczas trwającej wyprzedaży w Reserved są piękne klapki na płaskiej podeszwie, które zostały przecenione aż o 57% i kosztują obecnie 29,99 zł. Buty są dostępne w czarnym i różowym kolorze. Ozdobne kokardy umieszczone na cholewce sprawiają, że klapki można wykorzystać podczas letnich spacerów lub kolacji ze znajomymi. 

Zobacz na Avanti24: wyprzedaż sukienek Reserved na lato >>>>>

Klapki z ozdobną klamrą na wyprzedaży w Reserved. Fantastyczne i dopasowane modele 

klapkiklapki screen reserved.com

Reserved wyprzedaje także różowe klapki z ozdobną klamrą, za które po obniżce zapłacimy 39,99 zł.  Podobnie jak w poprzedniej propozycji, klapki posiadają płaską podeszwę, a do ich wykonania użyto specjalnej pianki EVA. Ze względu na swoją lekkość i materiał, buty idealnie nadają się do chodzenia zarówno po parku, jak i po plaży. 

 

Magda Mołek w hitowym stroju kąpielowym. Identyczny w wyprzedaży Reserved za grosze! [WIĘCEJ]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.