Kosztuje tylko 3 złote, a sprawia, że brwi wyglądają lepiej niż po laminacji!

Julia Adydan
28.06.2022 14:20
Laminacja brwi to najpopularniejszy ostatnio zabieg

Laminacja brwi to najpopularniejszy ostatnio zabieg (fot. Shutterstock)

Stylizacja brwi stała się jednym z największych "beauty hacków" ostatnich lat. Kobiety jak nigdy dbają o ich estetyczny wygląd, a my polecamy kosmetyki do stylizacji, które się sprawdzają i są tanie.

Trend na laminacje brwi i rzęs pojawił się już kilka lat temu i do tej pory nie słabnie. Zabieg ten polega na trwałym ułożeniu włosków w odpowiednim kształcie, a jego efekt utrzymuje się nawet do 12 tygodni. Ponieważ jest to stylizacja, której możesz dokonać wyłącznie w salonie kosmetycznym i dla odpowiedniego efektu musisz go regularnie powtarzać, polecamy tani sposób na uzyskanie takich brwi w domu, za grosze!

Laminacja brwi to jeden z największych trendów beauty ostatnich latLaminacja brwi to jeden z największych trendów beauty ostatnich lat fot. Shutterstock

Serum, które redukuje oznaki starzenia się w 4 tygodnie! [SPRAWDŹ]

Brwi ułożone na zwykłe mydło - tak sobie radziłyśmy przed odkryciem specjalnych preparatów

Chociaż większość kobiet już odeszła od sposobu układania brwi na zwykłe mydło, my wciąż uważamy, że to jeden z lepszych. Jest bezpieczny, ekonomiczny i bardzo skuteczny. Jeśli chcesz uzyskać efekt zalaminowanych brwi, ale nie chcesz kupować dedykowanych do nich kosmetyków, spróbuj z mydłem w domu. Potrzebujesz jedynie kostki transparentnego mydła glicerynowego (my szczególnie polecamy antyalergiczne kosmetyki marki Biały Jeleń), szczoteczki do brwi i odrobiny wody. Pamiętaj, żeby nie nakładać zbyt dużej ilości produktu - unikniesz w ten sposób nieestetycznego osadu, który może się wytworzyć.

Mydło glicerynowe jest idealne do stylizacji brwi!Mydło glicerynowe jest idealne do stylizacji brwi! fot. Shutterstock

Specjalistyczne mydełka 

Jeśli natomiast chcesz przeznaczyć trochę większą kwotę, polecamy dedykowane stylizacji brwi te mydełka kosmetyczne! Szczególną popularnością cieszy się ten kosmetyk marki Lash Brow, który wiralowo podbił internet. Jego koszt to około 30 złotych, ale zapewniamy, że wystarczy ci na długi czas! 

Pielęgnacja brwi 

Większość kobiet ma starannie opracowaną rutynę pielęgnacyjną skóry twarzy, ciała, a nawet włosów, jednak często zapominamy, że nasze brwi i rzęsy też wymagają odpowiedniej uwagi. Regularne używanie specjalistycznych kosmetyków nie tylko zagęści włoski, które będą się lepiej i naturalniej układać, w większości przypadków wydłuży trwanie efektów wykonywanych zabiegów, np. laminacji. My do pielęgnacji brwi i rzęs polecamy zarówno olejek rycynowy, jak i specjalnie opracowane serum kosmetyczne.

 

Zobacz też: Rossmann wyprzedaje hitowy krem z filtem! Kosztuje 17 zł i robi szał na Instagramie

Więcej o: