Najpiękniejsze paznokcie na lato 2022! To proste zdobienie, a pięknie wysmukla dłonie

Idealne paznokcie na lato nie muszą być skomplikowane! To zdobienie powróciło do mody i zapewniamy, że pięknie prezentuje się na każdej kobiecej dłoni. Oto kilka trików, jak je zrobić w domowym zaciszu.

Modne paznokcie na lato 2022

Kiedyś french maniucre królował wśród kobiet, nieco później zaczął kojarzyć się z kiczem i odszedł w zapomnienie, aby od kilku sezonów plasować się w czołówce paznokciowych trendów. French uchodzi za jedno z trudniejszych zdobień, ponieważ jest niezwykle precyzyjne, ale mamy dla ciebie kilka trików, dzięki którym możesz wykonać go samodzielnie w domu i cieszyć się pięknym manicure. Klasyczna wersja tego zdobienia to połączenie kolorowej bazy (w kolorze twojej naturalnej płytki) z białymi końcówkami. Obecnie ten trend ewoluował i na lato warto postawić na kolorowe końcówki - pastelowe, neonowe czy różnokolorowe. Możliwości jest naprawdę sporo, a każda będzie wyglądać efektownie!

Prosty i teraz niezwykle na czasie - french manicureProsty i teraz niezwykle na czasie - french manicure fot. Shutterstock

 

Sprawdź na Avanti24: wyprzedaż spódnic na wakacje

French manicure to proste zdobienie, ale wymaga precyzji. Zamiast męczyć się wykonywaniem tego zdobienia pędzelkiem, możesz wykonać to za pomocą jednej z trzech metod: 

  1. nałóż na gąbeczkę od makijażu lateksową rękawiczkę i mocno ją naciągnij, aby nie powstały żadne fałdki materiału, na to namaluj lakierem grubszą kreskę i zatapiaj w niej paznokcie do uzyskania satysfakcjonującego efektu; 
  2. nadmuchaj balon do średniej rozmiarów piłeczki i powtarzaj czynność z pierwszej metody - nałóż lakier i zatapiaj każdego paznokcia do uzyskania określonego efektu;
  3. na specjalny stempel (przeznaczony m.in. do odciskania wzorków na paznokcie) nałóż lakier i wykonuj te same kroki co w poprzednich metodach. 
 

Wykorzystując tę metodę możesz wygodnie (a przede wszystkim szybko i sprawnie) dawkować lakier. Oba sposoby sprawdzą się zarówno w przypadku lakierów hybrydowych, jak i tych klasycznych, choć w przypadku tych drugich trzeba działać pewnie. 

 

Zobacz też: Mata rusza z trasą koncertową! [LISTA MIAST 2022] Kraków, Wrocław, Gdańsk...

Francuski manicure pięknie wysmukla dłonie i sprawia, że paznokcie wydają się znacznie dłuższe niż w rzeczywistości. Jasne, minimalistyczne końcówki wyglądają niezwykle estetycznie oraz elegancko, dlatego też to częsty wybór na manicure do pracy czy na ślub. W tym sezonie na lato 2022 postaw na kolorowe, barwne końcówki, które zwrócą na siebie uwagę. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.