Są kobiece, czasem wyzywające, ale do tego wyjątkowo seksowne! Chodzą w nich Kendall Jenner i Bella Hadid. O tych sukienkach będzie głośno!

Istosta kobiecości w najprostszej formie. Te sukienki zachwycają nie tylko designem. Uwielbiają je światowej sławy it girls!

Sukienka z wycięciami

Jeszcze kilka lat temu pokazanie brzucha na uroczystej ceremonii byłoby nie do pomyślenia, jednak dziś trendy są coraz odważniejsze. To już nie tylko obcisłe kroje czy cekinowe ubrania robią wrażenie, ale zabawa formą. Nurt, który powtarza się wyjątkowo często i w krótkim czasie zyskał ogromną popularność (szczególnie za oceanem!), to proste sukienki z wycięciami. Reguła jest jedna: im więcej odkryjesz, tym lepiej, jednak ma być z gustem i klasą! W fenomenalnej odsłonie tendencję tę reprezentowała Elsa Hosk, która na oscarowe after party zorganizowane przez Vanity Fair włożyła białą sukienkę odkrywającą... bardzo dużo! Zresztą zobaczcie sami! Dla nas absolutnie HOT!

 

Seksowne rozcięcia

W tym sezonie liczy się przede wszystkim odsłonięcie pięknej i zadbanej skóry! Kroje, które proponują nam projektanci na formalne wyjścia przypominają stroje na włoskie wakacje w palących promieniach słońca połączone z francuską elegancją. To nie tylko seksowne wycięcia wokół talii, ale również spektakularne rozcięcia na nogę. Klasyka przecież zawsze jest w cenie! To wyjątkowo kobieca i rozpalająca zmysły propozycja dla kobiety w każdym wieku. Sukienka z takim detalem prezentuje się wprost cudownie z wysokimi obcasami w kolorze nude, które dodatkowo wydłużą nogę. To trik, który stosują aktorki oraz modelki na czerwonym dywanie!

Modne sukienki z seksownym rozcięciemModne sukienki z seksownym rozcięciem fot. Instagram / fot. Renee

Cała uwaga na tył!

Kto powiedział, że tył sukienki musi być nudny i zakończony zwykłym zamkiem błyskawicznym? Przecież plecy to część ciała, która, wyeksponowana w odpowiedni sposób, może ,,skraść całe show". Przekonałyśmy się o tym, oglądając Mireille Darc w filmie „Tajemniczy blondyn w czarnym bucie" w sukni projektu Guy'a Laroche. Aktorka w kreacji z głębokim wycięciem od razu stała się obiektem pożądania i do dziś scena, w której nosi tę czarną perełkę uznawana jest za kultową. Sukienka z odsłoniętym tyłem jest na pewno intrygująca, zmysłowa oraz szalenie przyciąga wzrok. To propozycja idealna na eleganckie spotkania, jak również romantyczne wypady z partnerem.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.