Ukochane kurtki Polek znikają z półek! Ruszył Black Week w Croppie z ogromnymi rabatami

Julia Sześciło
23.11.2021 20:10
Ukochane odzienia Polek znikają z półek! Ruszył Black Week w Croppie z ogromnymi rabatami

Ukochane odzienia Polek znikają z półek! Ruszył Black Week w Croppie z ogromnymi rabatami (fot. @cropp)

W Croppie ruszyły już wyprzedaże związane z Black Friday! Marka ogłosiła Black Week i wyprzedaje niektóre ubrania ze specjalnym kodem. Wśród nich ukochane kurtki Polek i wiele innych supermodnych fasonów sezonu.

Niektóre marki zaskakują wyprzedażami tuż przed Black Friday. Tak jest teraz w Croppie. Marka ogłosiła Black Week i wyprzedaje wybrane produkty 30% taniej. Dzięki wcześniejszym wyprzedażom można wyprzedzić innych, kupić coś spokojniej i "zapolować" na coś konkretnego, gdy ulubione fasony nie są jeszcze wyprzedane. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę. 

Hitowe kurtki w wyprzedaży Cropp 

Modny pufferModny puffer fot. @cropp

W Black Friday Cropp 2021 zdecydowanie warto kupić kurtki puffery. Krótkie pikowane modele robią furorę w tym sezonie! Noszą je Polki i ludzie z branży na całym świecie, a kobiety pokochały je za lekkość, ciepło i niepowtarzalny styl. Puffery wyglądają bowiem bardzo oryginalnie, mają nieco oldschoolowy charakter, ale pasują do wszystkiego. Cudownie łączą się z eleganckimi ubraniami, a w szczególności z sukienkami i spódnicami. Są bardzo praktyczne, wygodne i nie krępują ruchów. W trwających wyprzedażach Black Week w Croppie można znaleźć kultowe modele sezonu w bardzo niskich cenach. 

Black Week Cropp - piękne sukienki za niecałe 100 złotych 

 

Zimą zdecydowanie nie warto rezygnować z sukienek. Ciepłe rajstopy i odpowiednia kurtka sprawią, że nie będzie nam w nich zimno, a zimowe stylizacje z sukienkami wyglądają nadzwyczaj pięknie. W tym roku na topie są dziewczęce modele pełne drobnych wzorów, które z długimi kozakami wyglądają nieziemsko i bardzo kobieco. Takie sukienki w trwającym Black Week w Croppie wyprzedawane są teraz za grosze. 

Zobacz też: modne parki na Avanti24.pl!

Black Friday Cropp 2021 - modne spodnie

 

Wśród przecenionych produktów Cropp z okazji Black Friday, można znaleźć też supermodne spodnie w świetnych cenach. W tym sezonie furorę robią: 

  • mom jeans
  • spodnie z wysokim stanem 
  • fasony typu wide leg
Więcej o: