50-tki pełne klasy i stylu, dzięki jednej małej rzeczy. Modne, eleganckie i piękne

Julia Sześciło
26.10.2021 17:50
50-tki pełne klasy i stylu, dzięki jednej małej rzeczy. Modne, eleganckie i piękne

50-tki pełne klasy i stylu, dzięki jednej małej rzeczy. Modne, eleganckie i piękne (fot. Szymon Brzoska/imaxtree.com)

Zima to nie tylko ciepłe kurtki, grube płaszcze i grube swetry. To okres, w którym jak nigdy potrzebujemy dodatków. Zobacz, który z nich dodaje kobietom po 50-tce niesamowitej klasy, już od wielu pokoleń.

Modny dodatek dla kobiet po 50-tce na jesień i zimę 2021

Zima to świetny okres dla dodatków, które przeżywają w tym czasie swój rozkwit. Ciepłe czapki czy szaliki to niezbędny element niemal każdej stylizacji w tym okresie, jednak nie na nich się dzisiaj skupimy.

Modne, oryginalne zimowe stylizacjeModne, oryginalne zimowe stylizacje fot. Szymon Brzoska/imaxtree.com

Pewien dodatek - mały, niepozorny, często zapominany - dodaje niesamowitej klasy i stylu. Jest kobiecy, delikatny, piękny, praktyczny i można go zmieścić nawet w kieszeni. Mowa oczywiście o rękawiczkach damskich, które w tym roku wychodzą z cienia! Kobiety z branży noszą je teraz do wszystkiego, a pokochały je w szczególności  blogerki po 50-tce.

Piękne stylizacje z rękawiczkamiPiękne stylizacje z rękawiczkami fot. @reyestorresorma

Odpowiednio dobrane rękawiczki, mogą bowiem dodać paniom w dojrzałym wieku niesamowitego stylu i kobiecości w łatwy sposób. To ponadczasowy dodatek, który noszą panie z klasą już od wielu pokoleń. W tym sezonie na topie będą przede wszystkim skórzane rękawiczki, które są idealne dla kobiet po 50-tce i pasują do wszystkiego. 

Modne rękawiczki 2021 dla kobiet po 50-tce 

Funkcjonalność to nie jedyna cecha ubrań i dodatków. Każdy element naszych stylizacji oprócz wygody może nam zapewnić niesamowity wygląd. Jak dodać klasy zimowym zestawom w tym sezonie? W łatwy i nonszalancki sposób, zrobisz to za pomocą rękawiczek. Paniom po 50-tce polecamy w szczególności modele: 

  • z wycięciami
  • w mocnym kolorze 
  • smukłe 
  • z oryginalnymi dodatkami (paskami czy klamerkami) 

Takie skórzane rękawiczki są teraz na topie i dodają stylizacjom tego czegoś!

 

Wybierając modne rękawiczki, warto wybierać modele, w których (dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii) możesz bez problemu korzystać z urządzeń elektrycznych. 

 

Szukasz płaszcza? Modele z wyprzedaży znajdziesz tutaj!

Więcej o: