Jak często zmieniać piżamę? Obalamy mity i przyglądamy się trendom! Te satynowe modele rozpalą zmysły do czerwoności!

Paulina Żmudzińska
19.04.2021 16:20
Elegancka piżama damska

Elegancka piżama damska (Instagram @marilyn.pl)

Eleganckie piżamy damskie muszą być nie tylko wygodne, ale też stylowe. To ważne, aby czuć się pewnie i kobieco także w łóżku. Zdradzam, jak często zmieniać piżamę i gdzie można znaleźć najmodniejsze modele w sam raz na cieplejsze dni!

Jak często zmieniać piżamę, w której śpimy?

Słyszy się opinie, że piżamę należy zmieniać codziennie, jednak nic bardziej mylnego! Jak w rozmowie z profesor Sally Bloomfeld, ekspertką w dziedzinie higieny, ustalił ceniony na całym świecie magazyn "The Guardian", wystarczy to robić raz w tygodniu. Należy jednak zwrócić uwagę, jak bardzo pocimy się w nocy i czy nasz strój nie jest niczym zabrudzony. Na wielu forach internetowych powtarzała się jednak zupełnie inna odpowiedź. W społeczeństwie funkcjonuje przekonanie, że piżamę należy zmieniać co 2-3 dni, co też zdają się potwierdzać eksperci.

Piżamy damskiePiżamy damskie Marilyn.pl

Eleganckie piżamy damskie z satyny

Wiele pań szukając wygodnej, a jednocześnie seksownej piżamy, stawia na modele z satyny. O właściwościach tego materiału mówi się od dawna. Tkanina jest nie tylko miła w dodatku, ale też nie powoduje podrażnień. W nowej kolekcji marki Marilyn znajdziemy wiele kobiecych modeli, które rozniecą ogień w waszej sypialni. Brand w wielu przypadkach zdecydował się na połączenie satyny i koronki, tworząc w ten sposób naprawdę zmysłowy strój.

Piżamy damskiePiżamy damskie Marilyn.pl

Koszula nocna czy koszulka i szorty?

Niezależnie od tego, czy wolisz spać w koszuli nocnej czy może w klasycznej koszulce i szortach, warto nosić modele, które zapewniają nam komfort i wygodę. Marilyn to polska marka, która cieszy się ogromną popularnością wśród stylowych Polek. W ich ofercie znajdziemy nie tylko bieliznę, ale także eleganckie piżamy damskie. Ostatnio w asortymencie brandu pojawiło się sporo nowości. Nam w oko wpadła m.in. koszula w ponadczasowe grochy z koronkowymi wstawkami, którą można kupić za 179,90 zł.

Sprawdź - wygodne piżamy Sinsay!

Zobacz też: najmodniejsza piżama na 2021 rok!

Piżamy damskiePiżamy damskie Marilyn.pl