Maseczki z tym wzorem dodadzą charakteru każdej stylizacji! Daj się wyróżnić w tej szarej rzeczywistości!

Maseczki to obecnie jeden z nieodłącznych elementów naszych stylizacji. Ten dodatek nie tylko chroni przed wirusami i bakteriami, ale również może stanowić doskonały dodatek do codziennych outfitów. Wybrałam modele, których wzory zaskakują! W dodatku można je teraz kupić ze sporym rabatem!

Maska ochronna – jak wybrać najlepszą?

Oprócz walorów ochronnych maseczka stanowi świetny detal naszych stylizacji, którego nie sposób nie zauważyć. Warto mieć w swojej kolekcji kilka modeli, które wspólnie z resztą outfitu będą stanowiły jedną, zgraną całość. Najczęściej decydujemy się na produkty w białym lub czarnym kolorze, jednak pamiętajmy, że w tym sezonie to wzory są na topie! Nie bójmy się zestawiać ze sobą deseni, które się od siebie różnią. Dzięki takim zabiegom look doskonale wpisze się w najgorętsze trendy 2020 roku. Do stroju utrzymanego w stonowanych, klasycznych barwach warto dodać mocny akcent w postaci maseczki w soczystym kolorze, najlepiej z efektownym printem, np. w kwiaty.

Maseczki ochronne z kwiatowymi wzoramiMaseczki ochronne z kwiatowymi wzorami Eyeforfashion.pl

Maseczki ochronne w promocyjnych cenach

W asortymencie znanego sklepu internetowego Eye for Fashion można teraz upolować maseczki ochronne w promocyjnej cenie. Z kodem VIP20, jeszcze przez kilka godzin można zdobyć niektóre modele z 20% rabatem. W ofercie sklepu znajdziemy nie tylko klasyczne produkty, ale również te z ciekawymi wzorami. Ceny maseczek zaczynają się już od 15,50 zł. Nam w oko wpadły te w ponadczasowe groszki!

Maseczki ochronneMaseczki ochronne Eyeforfashion.pl

Odpowiedź branży mody na maseczki ochronne

Wraz z nadejściem nowej, maseczkowej ery coraz więcej światowych projektantów zaczęło odpowiadać na nową potrzebę swoich klientów. W Wiedniu na początku maja po raz pierwszy odbył się pokaz mody, gdzie główną rolę odegrały właśnie maseczki stworzone przez lokalnych, znanych designerów. Louis Vuitton także zaprezentował modele, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i jednocześnie zaskoczyły fanów brandu. Na tegoroczne rozdanie nagród Grammy, młoda wokalistka Billie Eilish włożyła maseczkę zaprojektowaną przez team Gucci. Czy właśnie rozpoczęła się globalna moda na tego typu dodatek? Czas pokaże! Jedno jest pewne – 2020 rok zapamięta także branża fashion!

Kolekcja Louis Vuitton z maseczkami; BILLIE EILISH na rozdaniu nagród Grammy w maseczce GucciKolekcja Louis Vuitton z maseczkami; BILLIE EILISH na rozdaniu nagród Grammy w maseczce Gucci Instagram @louisvuitton / Instagram @gucci

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.