Sportowe zegarki dla kobiet i mężczyzn. Wysoka jakość w dobrej cenie

OF/DZ/AZ
25.03.2020 09:30
zegarek męski

zegarek męski (fot. shutterstock)

Zegarek to nie tylko praktyczny gadżet, ale również dodatek, który podkręci każdą stylizację. Z oferty znanych marek wybrałyśmy sportowe zegarki, które wpadną w oko szczególnie osobom aktywnym. Zobacz nasze propozycje!

Sportowe zegarki dla kobiet. Co warto mieć?

Damski zegarek sportowyDamski zegarek sportowy fot. Shutterstock

Spośród wielu sportowych zegarków znajdą coś dla siebie również kobiety. Smartwatch dla pań powinien cechować się dobrym designem i funkcjonalnością. Z kolekcji znanych marek wybrałyśmy najlepsze zegarki, które spełnią te wymagania. Na co warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim na funkcje. Osobom, które preferują sportowy styl życia z pewnością przypadną do gustu naszpikowane technologią, nowoczesne smartwatche. Oprócz mierzenia czasu możesz kontrolować swój sen, sprawdzać puls, mierzyć aktywność fizyczną i efektywność treningów, dodatkowo smartwach możesz sparować z telefonem i kartą płatniczą. 

Męskie zegarki w sportowym stylu. Propozycje kultowych marek

Męski zegarek w sportowym styluMęski zegarek w sportowym stylu fot. shutterstock

Zegarek jest ulubionym dodatkiem wielu mężczyzn - bez niego niektórzy nie wyobrażają sobie żadnej stylizacji. Na co dzień coraz więcej panów sięga po sportowe modele, które są niezwykle praktyczne. Rosnącą popularnością cieszą się funkcjonalne zegarki do biegania z GPS, które można spersonalizować - m.in. mierzą puls, zapisują dane treningowe, a większość z nich jest wodoodporna. Okazuje się, że wcale nie muszą kosztować fortuny. 

Więcej o: