Ręcznie robione torebki polskiej marki BagMe by Smola

Agata Zielińska
20.02.2020 13:12
Torebka BagMe by Smola

Torebka BagMe by Smola (Fot. www.instagram.com/bagmebysmola)

Lubisz oryginalne, ręcznie robione arcydzieła? W takim razie te torebki przypadną ci do gustu. To małe dzieła sztuki, które może mieć każda kobieta. Poznajcie polską markę BagMe by Smola!

BagMe by Smola

Ponadczasowe, klasyczne, idealne na co dzień, do pracy i do wieczorowych stylizacji - takie właśnie są torebki polskiej marki BagMe by Smola. Dziewczyny odpowiedzialne za markę stworzyły kolekcję, która jak twierdzą jest na luzie i "bez zobowiązań". Torebki przypominają modne worki, jednak w nieco bardziej eleganckim wydaniu. Łączą  istotne dla każdej fashionistki kwestie: są funkcjonalne, praktyczne, dobrej jakości, a przy tym wyglądają bardzo stylowo! 

Ręcznie robione torebki BagMe by SmolaRęcznie robione torebki BagMe by Smola Fot. www.instagram.com/bagmebysmola

Najpopularniejszym modelem, który można określić nawet jako flagowy jest torebka z plecionej tkaniny w wersji szarej lub czarnej. Torebki BagMe by Smola oprócz workowatego fasonu wyróżniają się łańcuszkami, które dodają im elegancji i są bardzo wytrzymałe. 

Ręcznie robione torebki BagMe by SmolaRęcznie robione torebki BagMe by Smola Fot. www.instagram.com/bagmebysmola

Równie piękne są torebki wykonane z zamszu w rożnych wersjach kolorystycznych. Wszystkie modele BagMe by Smola są zamykane na suwak, w środku mają bawełnianą podszewką i kieszonkę, na drobiazki, których nie lubisz szukać na samym dnie. Torebki są dość spore, z łatwością pomieszczą format A4, a nawet małego laptopa - dzięki czemu najważniejsze rzeczy do pracy lub na uczelnię możesz mieć zawsze przy sobie. 

 
Więcej o: