Odzież z materiału o oryginalnej strukturze - najmodniejsze propozycje

Agata Zielińska/DZ
14.01.2020 13:23
Sukienki

Sukienki (www.shutterstock.com)

W sklepach coraz częściej mamy do czynienia z tkaninami, które nie są głądkie i przejmne w dotyku, a mają chropowatą powierzchnię, wypukłości i tłoczenia. Ostatnio na sklepowych wieszakach najczęściej napotykamy tkaninę plumeti - z wyszywanymi na materiale kropeczkami. W sezonie karnawałowym szczególnie popularny jest materiał z błyszczącą nicią. Poza tym króluje żakard! Zobacz nasze propozycje sukienkek, spódnic i koszul uszytych z pięknych tkanin noszących miano strukturalnych.

Sukienki z tkaniny strukturalnej

Tkaninę strukturalną postrzegamy zmysłem wzroku: uwagę przyciąga materiał o nierównej powierzchni, z tłoczeniami i naszywkami. Reagujemy na nią też zmysłem dotyku: zamiast gładkiej tkaniny wyczuwamy chropowate kształty. Najmodniejsze w tym sezonie są sukienki z prześwitującymi rękawami z tkaniny plumeti, a także te z siateczką będącą czymś pomiędzy tiulem a koronką. Wybrałyśmy hity z sieciówek uszyte z najciekawszych materiałów strukturalnych. W zestawieniu znajdziesz propozycje dzienne, biurowe i wieczorowe. Większość z nich kupisz teraz na wyprzedaży!  

SukienkiSukienki Materiały partnera

Spódnice z tkaniny strukturalnej

Spódnice z tkaniny strukturalnej mają wiele postaci. Na pierwszy rzut oka wydają się delikatne i zwiewne, ale świetnie pasują do rockowych stylizacji z udziałem ramoneski lub kurtki motocyklowej. Spódnice z tkaniny strukturalnej pasują zarówno do zimowych jak i letnich stylizacji - w zależności od efektu, który chcesz osiągnąć, możesz je dowolnie łączyć z botkami, szpilkami i z butami sportowymi. 

SpódnicaSpódnica Materiały partnera

Bluzki z tkaniny strukturalnej

Bluzki  i koszule uszyte z tkaniny strukturalnej są zmysłowe i kobiece, głównie za sprawą lekko prześwitującego materiału. W ciepłe dni to idealny wybór do pracy, który pozwoli ci zachować jednocześnie elegancką jak i przewiewną stylizację. Bluzki z połyskującego materiału to dobry wybór zarówno na co dzień jak i na wieczór ze znajomymi. 

Bluzka z tkaniny strukturalnejBluzka z tkaniny strukturalnej www.shutterstock.com