Eleganckie sukienki do pracy

Agata Zielińska/DZ
18.11.2019 15:35
Sukienki do pracy

Sukienki do pracy (Fot. Materiały partnerskie)

Eleganckie sukienki do pracy nie muszą być nudne, jednak powinny spełniać pewne kryteria. Czym kierować się podczas wyboru stylizacji do pracy? Oto przegląd sukienek, które powinny znaleźć się w twojej szafie!

Eleganckie sukienki do pracy

W wielu miejscach pracy pracodawcy narzucają określony dress code. Strój nie tylko spełnia rolę naszej autopromocji - powinien też świadczyć o naszym profesjonalizmie. Przede wszystkim sukienka nie może być zbyt krótka. Jeśli nie chcesz rozpraszać uwagi współpracowników, powinna ona sięgać chociaż do kolan. Kolor sukienki również powinien być stonowany. Jak spełnić te wymogi, nie wyglądając przy tym nieefektownie? Postaw na klasyczny fason i ponadczasową czerń. Stylizacje możesz rozjaśnić delikatną biżuterią lub takimi dodatkami w kolorze nude jak buty, pasek czy torebka.

 

Eleganckie sukienki do pracy do 100 złotych

Sukienki do pracy nie muszą być drogie. Możesz wyglądać profesjonalnie i modnie nie wydając przy tym majątku. Przygotowaliśmy zestawienie eleganckich sukienek do pracy, które kupisz za mniej niż 100 złotych. 

 

Długie sukienki do pracy

Wybierając długie sukienki do pracy, masz pewność, że mają one odpowiednią długość. Modele na ramiączka będą pasować zdecydowanie bardziej na plażę niż do biura. Krój sukienki powinien być prosty, a materiał nieprześwitujący. Stylizacje możesz przełamać eleganckim paskiem, podkreślając jednocześnie talię. 

 
Więcej o: