Kolejny Instagramowy hit? Neonowa spódnica z brytyjskiego sklepu ASOS podbiła serca influencerek

Patrycja Jaworska
29.03.2019 10:47
neonowa spódnica asos, mat. partnera

neonowa spódnica asos, mat. partnera (neonowa spódnica asos, mat. partnera)

Neonowa spódnica marki ASOS podbija Instagram. Jest idealną propozycją na sezon wiosenny, a ponadto pasuje każdej kobiecie, niezależnie od rozmiaru! Oprócz niej brytyjska marka ma wiele innych propozycji na wiosnę.

Neonowa spódnica ASOS

Wśród najnowszych trendów mody 2019, szczególną uwagę zwracają neonowe ubrania. Jednak wiemy, jak ciężko dostać je w większym rozmiarze. Z pomocą zjawiła się marka ASOS Curve, która w swojej najnowszej kolekcji stworzyła satynową spódnicę midi w kolorze neonowej zieleni. Model ten dostępny jest w rozmiarach 44 - 58. To świetna wiadomość dla kobiet o pełniejszych kształtach, które uwielbiają fluorescencyjny trend! W ostatnim czasie na Instagramie można zauważyć "wysyp" stylizacji w neonowych barwach. Szczególnie wśród zagranicznych influencerek i modelek największym instagramowym hitem staje się właśnie ta spódnica

neonowa spódnica ASOSneonowa spódnica ASOS fot. instagram.com/ruerodier, instagram.com/gracefvictory

Spódnice marki ASOS

Trzeba przyznać, że neonową zieleń trudno jest przeoczyć. Jednak jeśli zainwestujecie w tak modną spódnicę, gwarantujemy wam, że wyróżnicie się z tłumu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że neonowe ubrania mogą być dość trudnym tematem i można je kochać bądź nienawidzić. Warto jednak dać im szansę i stworzyć z nimi naprawdę świetne i stylowe zestawy. Oprócz fluorescencyjnych barw, w ofercie marki ASOS znajdziecie wiele różnych modeli spódnic. Warto rozejrzeć się za ciekawym fasonem na wiosnę, a może już niedługo wzbogacicie nim swoją garderobę i wiosenne zestawy. 

spódnice ASOSspódnice ASOS fot. mat. partnera

Więcej o: