Kolorowe inspiracje prosto z natury [Stylizacje]

Klaudia Stawska
Szukasz modnego i niecodziennego połączenia kolorów? Inspiracji szukaj w naturze, która ma niezwykłe wyczucie w łączeniu barw i różnych odcieni. Zobacz, jakie stylizacje udało się nam przygotować!

Piasek na plaży

Jako pierwsze przypadło nam do gustu wyjątkowe połączenie pastelowych odcieni, które doskonale oddaje nastrój romantycznej plaży. Zestawienie podobnych kolorów w proponowanej przez nas stylizacji sprawia, że całość wydaje się nieco ulotna, eteryczna. To nasza propozycja na wieczorne wyjście we dwoje lub inną okazję, kiedy chcesz podkreślić swoją kobiecość.

Piasek na plażyPiasek na plaży kolaż avanti24 /fot. Tatiana P /materiały partnerów kolaż avanti24 /fot. Tatiana P /materiały partnerów

Zielone wzgórza

Zieleń to w tym sezonie jeden z najmodniejszych kolorów, który ma symbolizować odradzającą się przyrodę i nowy początek. Naszym zdaniem świetnie sprawdzi się w towarzystwie własnych, różnych odcienie, które nadadzą stylizacji wielowymiarowości. Przełamanie delikatnymi szarościami nieco stonuje odważną zieleń, dzięki czemu może to być ciekawy zestaw np. do pracy.

Zielone wzgórzaZielone wzgórza kolaż avanti24 /fot. In Color Balance /materiały partnerów kolaż avanti24 /fot. In Color Balance /materiały partnerów

Brązowa ziemia i błękit nieba

To wyjątkowe i nieoczywiste połączenie kolorów, które mimo wszystko świetnie się ze sobą komponuje. My postawiłyśmy na denim, który zestawiłyśmy z ziemistymi kolorami. Te kolory tworzą bardzo odważny zestaw, jednak jak pokazuje przyroda - sprawdza się doskonale. Tym razem wybrałyśmy bardziej casualowy zestaw, który łączy w sobie kilka silnych, tegorocznych trendów.

kolaż avanti24 /fot. poshhome.info /materiały partnerów

Łączenie kolorów wymaga nieco umiejętności i praktyki, jednak czerpiąc inspiracje z połączeń, które występują w naturze, o wiele łatwiej jest się odnaleźć. Poniżej przygotowałyśmy propozycje ubrań i dodatków w najmodniejszych kolorach, które pozwolą ci wypróbować różne zestawy kolorystyczne. Zainspiruj się i wybierz barwy, które najlepiej do ciebie pasują!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.