Kurtki przejściowe - nie daj się niepogodzie!

Kurtki przejściowe powoli znikają ze sklepów stacjonarnych, tymczasem wiosna nadchodzi bardzo powoli. Jeżeli szukasz idealnego odzienia na obecną (nie)pogodę, zobacz nasz przegląd najmodniejszych kurtek przejściowych ze sklepów internetowych!

Ciepły bomber na niepogodę

Jedną z ciekawszych opcji jeszcze przed przyjściem wiosny, będzie kurtka typu bomber. Na okres przejściowy świetnie sprawdzą się cieplejsze modele, wśród których króluje przedłużany bomber. Chociaż bomberka ma charakter bardziej sportowy, świetnie sprawdza się w wielu codziennych stylizacjach. Pasuje zarówno do sukienek, jak i ulubionych jeansów,  jest to więc jedna z bardziej uniwersalnych propozycji na wczesną wiosnę i okres przejściowy.

Ciepły bomber na niepogodęCiepły bomber na niepogodę kolaż avanti24 /materiały allegro.pl kolaż avanti24 /materiały allegro.pl

Pikowane kurtki przejściowe

Pikowane kurtki są w tym roku prawdziwym hitem i doskonale sprawdzą się wczesną wiosną. Piękne kolory i różnorodność fasonów - to wyróżnia modne kurtki pikowane. Jeżeli nie udało ci się jeszcze kupić takiego modelu, w sklepach internetowych wciąż masz tę szansę. Ten fason doskonale sprawdza się zarówno na co dzień, jak i do luźniejszych, bardziej sportowych stylizacji.

Pikowane kurtki przejściowePikowane kurtki przejściowe kolaż avanti24 /materiały allegro.pl kolaż avanti24 /materiały allegro.pl

Przejściowe kurtki męskie

Przejściowe kurtki męskie cechuje przede wszystkim praktyczność i wysoka jakość wykonania. Jednak panom również powinno zależeć na dobrym wyglądzie, dlatego wśród najciekawszych kurtek na ten okres znajdziemy przede wszystkim modele przeciwdeszczowe, bombery oraz kurtki pikowane. Ciemna kolorystyka doskonale pasuje do większości stylizacji, dzięki czemu kurtka jest uniwersalna, modna i praktyczna.

Przejściowe kurtki męskiePrzejściowe kurtki męskie kolaż avanti24 /materiały allegro.pl kolaż avanti24 /materiały allegro.pl

Chociaż kurtki przejściowe znikają już ze sklepów stacjonarnych i są zastępowane powoli letnią kolekcją, to wciąż bardzo ciekawe modele możemy znaleźć w sklepach internetowych, np. Allegro. Większość kurtek, które możemy dostać online, świetnie wpisuje się w panujące trendy i nie odbiega od modeli z kolekcji znanych sklepów czy sieciówek. Duża różnorodność fasonów sprawia, że każdy może bez kłopotu znaleźć model dla siebie. Poniżej przygotowaliśmy przegląd nie tylko ładnych, ale też praktycznych kurtek na okres przejściowy. Sprawdźcie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.