Paryż, Londyn i Nowy Jork - 3 stylizacje ze światowych stolic mody

Paryż, Londyn i Nowy Jork to 3 najważniejsze miasta na światowej mapie mody. To właśnie tam odbywają się największe wydarzenia związane z branżą fashion, a ich mieszkańcy znajdą obowiązujące trendy w modzie jak mało kto. Sprawdź nasze 3 stylizacje zainspirowane ulicami Paryża, Londynu i Nowego Jorku .

3 miasta, 3 stolice, 3 zupełnie inne spojrzenia na modę. London Fashion Week, Paris Fashion Week i New York Fashion Week to eventy , o których mówią wszyscy. Tam wyznaczane są trendy, które obowiązują na całym świecie. Każdy projektant marzy o tym, żeby jego prace zostały zaprezentowane na jednym z tych wydarzeń. Sprawdziliśmy jak ubierają się tamtejsi mieszkańcy i przygotowaliśmy 3 propozycje zestawów zainspirowane ulicami Paryża, Londynu i Nowego Jorku. Sprawdź, która najbardziej Ci się spodoba.

Zestaw  z Nowego Jorku

Zestaw z Nowego Jorku/Pinterest/ Estilo DFZestaw z Nowego Jorku/Pinterest/ Estilo DF Zestaw z Nowego Jorku/Pinterest/ Estilo DF Zestaw z Nowego Jorku/Pinterest/ Estilo DF

Outfit z Nowego Jorku będzie idealny dla aktywnych kobiet, które lubią luźny, niezobowiązujący styl. Jest oparty na czarnym płaszczu, czarnych dopasowanych spodniach, białej, luźnej bluzce, wygodnych Air Maxach i czarnej torbie średniej wielkości. Zabierz ze sobą także czarne okulary. Tak ubrana możesz spokojnie iść na uczelnię, spotkanie ze znajomymi, a nawet do pracy - pod warunkiem, że w Twoim biurze nie obowiązuje dress code.

Zestaw z Paryża

Zestaw z ParyżaZestaw z Paryża Zestaw z Paryża/materiały partnerów/Pinterest/Steal the look Zestaw z Paryża/materiały partnerów/Pinterest/Steal the look

Nasza druga propozycja to kwintesencja paryskiego szyku. Mieszkanki stolicy Francji kochają prostotę.  Zestaw  składa się z jasnych jeansów, czarnej bluzki w białe paski, płaszcza w kolorze karmelowym, niewielkiej listonoszki, czarnych szpilek w szpic i klasycznego zegarka na czarnym pasku.

Zestaw z Londynu

Zestaw z LondynuZestaw z Londynu Zestaw z Londynu/materiały partnerów/Pinterest/Olivia Grace Zestaw z Londynu/materiały partnerów/Pinterest/Olivia Grace

Biała bluzka z długim rękawem, czarna , skórzana spódnica, szare botki, niewielka torebka od Guessa, srebrny zegarek i wiszące kolczyki z kryształkami - to nasza 3 propozycja stylizacji zainspirowana londyńskim stylem ulicznym. Taki zestaw genialnie sprawdzi się w pracy, ale także na inne oficjalne okazje.

Zobacz więcej jesiennych płaszczy w sklepie Avanti.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.