Tego lata bycie stylową chłopczycą odstaw na bok. Wakacyjne stylizacje inspiruje słodki świat lalek Barbie. Kokardy, pantofelki i akcesoria godne największej fanki dziewczęcych zabawek są teraz bardzo hot. Wszechobecny róż to kąsek zwłaszcza dla fashionistek z mocnym dystansem i wyczuciem stylu. Ten trend należy umiejętnie używać, a jeśli jeszcze nie masz w tym doświadczenia, to przedstawiamy Ci stylizacje, dzięki którym spojrzysz na świat w różowych okularach.
Jak zapewne wiesz, sezon wiosna-lato 2016 kręci się wokół najmodniejszych odcieni uznanych przez Pantone pudrowego różu i błękitu. Na słodki akcent kolorystyczny postawili w swoich kolekcjach Victoria Beckham, Gucci, Moschino oraz Dolce&Gabbana. Dziewczęce, różowe sukienki ozdobione kaskadą falban, czy koszule w bajkowe grafiki oraz wiele innych pojawiło się na wybiegach znanych projektantów. Armani zaproponował nawet total look dla odważnych w eleganckim designie.
Jeśli nie jesteś aż taką fanką różu, to bez problemu możesz przełamywać go kontrastującymi kolorami. Cukierkowe koszule połącz z błękitnymi jeansami. W tym sezonie swój powrót kontynuują kontrowersyjne dzwony.
Róż świetnie komponuje się ze stonowanymi kolorami np. bielą i czernią. Cygaretki możesz zestawić z białą koszulą lub basicowym t-shirtem. Natomiast, jeśli źle czujesz się w tej tonacji kolorystycznej, to postaw na dodatki. Pastelowo różowa torebka lub nawet mały pomponik w słodkim kolorze ożywią Twoją codzienną stylizację.
Więcej różowych sukienek znajdziesz w naszym sklepie Avanti24.pl