Ubrania w najmodniejszych kolorach lata - wybierz swój kolor

Beata Aduckiewicz
Znasz wszystkie najmodniejsze kolory lata? Z pewnością kilka z nich kojarzysz. Zobacz więc nasze ubrania w najładniejszych kolorach na lato.

Z pewnością pamiętasz, że w sezonie wiosennym modowe trendy dostarczyły nam wielu ciekawych kolorów, z których mogłyśmy stworzyć naprawdę piękne zestawienia. Latem kolory te nadal z nami pozostają, ale dochodzą do nich także inne i nieco bardziej energetyczne barwy. Modne będą więc nadal pastelowe i białe ubrania, a oprócz tego zawitały do nas również soczyste kolory jak pomarańczowy, żółty, zielony oraz bardziej stonowane kolory ziemi. Przygotowałyśmy więc dzisiaj małe zestawienie ubrań w kilku najmodniejszych kolorach lata . Wybierz swój ulubiony:

Białe ubrania na lato

Białe ubrania na latoBiałe ubrania na lato Białe ubrania na lato Białe ubrania na lato

Białe ubrania to latem bardzo trafiony wybór. Kolor ten jest bardzo komfortowy. Nie przyciąga promieni słonecznych, więc można powiedzieć, że chłodzi. Ponadto wygląda niezwykle stylowo. Nadal modny jest white total look, ale jeśli nie jesteś fanką tego trendu, to zestawiaj biały z innymi delikatnymi kolorami. Otrzymasz w ten sposób świeżą, letnią stylizację.

Żółte ubrania

Żółte ubraniaŻółte ubrania Żółte ubrania Żółte ubrania

Kolejnym kolorem na lato , który kojarzy nam się ze słońcem i soczystymi cytrusami jest kolor żółty. Jest to dosyć odważny wybór, ale trzeba przyznać, że wygląda bardzo pozytywnie i ożywia stylizacje. Tego koloru nie musi się bać żaden typ urody. Będą w nim wyglądać świetnie zarówno blondynki, jak i czarnowłose lub rude. Rudy kolor stworzy z żółtym ciekawy kontrast. Stanowczo więc powinnaś posiadać jakieś żółte ubranie w swojej szafie.

Pomarańczowe ubrania

Pomarańczowe ubraniaPomarańczowe ubrania Pomarańczowe ubrania Pomarańczowe ubrania

Następny letni kolor to soczysty pomarańczowy. Nie musisz się go obawiać. Pamiętaj, że istnieje wiele odcieni pomarańczowego, więc z pewnością dobierzesz dla siebie ten idealny. Wypróbuj kilka i zobacz, jak się w nich czujesz. Kolor pomarańczowy z powodzeniem możesz komponować z wieloma innymi barwami, zarówno tymi mocniejszymi, jak i jaśniejszymi. Baw się i stwórz swoją kompozycję.

Oliwkowy / khaki

Oliwkowe ubraniaOliwkowe ubrania Oliwkowe ubrania Oliwkowe ubrania

Dla fanek spokojniejszych stylizacji świetnym wyborem będą ubrania khaki lub oliwkowe. Obecnie to jeden z królujących kolorów. Przyda się na przykład do stworzenia stylizacji w stylu militarnym. Kolor oliwkowy świetnie wygląda także z pastelowymi barwami jak pudrowy róż czy błękit. Możesz też połączyć go z kolorem pomarańczowym.

Zobacz najładniejsze pomarańczowe sukienki w sklepie Avanti24.

Więcej o: