Bez stosowania tego kremu twoja twarz starzeje się szybciej! Dowody są niezaprzeczalne. U nas dostaniesz go za 23,99 zł!

Czy wiesz, że nieużywanie tego jednego kremu w codziennej pielęgnacji może przyspieszyć procesy starzenia się skóry? Lepiej dmuchać na zimne! Ten produkt da zjawiskowy efekt, a kosztuje jedynie 23,99 złotych!

SPF- dlaczego to takie ważne

Stosowanie kremu z filtrem SPF ma ogromny wpływ na zdrowie i wygląd naszej skóry. Ekspozycja na promieniowanie UV jest jednym z głównych czynników przyspieszających procesy starzenia się skóry oraz prowadzących do różnych problemów skórnych, takich jak przebarwienia, zmarszczki czy uszkodzenia komórek skóry. Kremy z filtrem SPF, zwłaszcza o szerokim spektrum ochrony, pomagają skutecznie chronić naszą skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Stosowanie kremu SPF nie tylko zmniejsza ryzyko wystąpienia zmian skórnych, ale również pomaga w utrzymaniu zdrowej i młodziej wyglądającej skóry. Regularne używanie kremu z filtrem SPF jest niezwykle ważne, niezależnie od pory roku, ponieważ promieniowanie UV jest obecne przez cały rok, nawet w chłodniejsze dni czy w czasie pochmurnej pogody. Dlatego warto włączyć krem z SPF do codziennej rutyny pielęgnacyjnej, aby chronić skórę i cieszyć się pięknym, promiennym wyglądem na dłużej.

Krem z filtremKrem z filtrem Fot. Tołpa

 Tołpa - twój wybór

Dlaczego produkty marki Tołpa? To bezpieczny wybór dla całej rodziny, bez silikonów, parabenów, czy oleju parafinowego. Ich kremy z spf nie tylko przeciwdziałają przedwczesnemu starzeniu, chroniąc skórę przed wolnymi rodnikami, zanieczyszczonym miejskim środowiskiem i promieniowaniem UV, ale także spłycają drobne linie i zmarszczki. Do tego silnie nawilżają i poprawiaja elastyczność, a co więcej eliminują oznaki zmęczenia, pozostawiając skórę gładką, świeżą i promienną. To nie wystarczy? Inne produkty także zadziałają cuda! Na przykład propozycje z dermo kosmetyków przeciwdziała powstałym już poprzez promienie UV szkodom - liftingując i korygując kontur twarzy oraz unosząc linie podbródka i żuchwy. Ponadto redukują także wiotkość i ujędrniają skórę przywracając jej sprężystość i młodszy wygląd. Spłycają zmarszczki i bruzdy w kluczowych miejscach na twarzy, klientki są zachwycone:

Uwielbiam ten krem. To już moje kolejne opakowanie. Pierwsze użycie było zadziwiające bo krem wydaje się tłusty i gesty, ale to tylko pozornie. Idealnie się rozprowadza, nie waży się na buzi, nie wysusza. Twarz pozostaje świetlista cały dzień. Wystarczy do tego odrobina różu i no make up jest gotowy.  

 

O tym mówili wszyscy

To zdjęcie kilka lat temu obiegło świat i zadziałało rewolucje w branży beauty. Widać na nim twarz mężczyzny, który jedną stronę permanentnie wystawiał na słońce - jeździł bowiem tirem. Logicznym jest, że połowa jego twarzy -ta od okna, była bardziej narażona na promienie słoneczne, niż ta druga. Efekt? Zobaczcie sami!

Tak wygląda cera kierowcy ciężarówkiTak wygląda cera kierowcy ciężarówki Fot. nejm.org

Więcej o: