Kosmetyki liftingujące szyję.Ta maska natychmiast napina i modeluje, zapewniając efekt liftingu!

Po 25 roku życia nasza skóra zaczyna produkować coraz mniej kolagenu i elastyny. Z roku na rok jest ona bardziej wiotka i w rezultacie zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Sytuacja ta dotyczy nie tylko skóry na naszej twarzy, ale i szyi. Jak właściwie o nią zadbać, by przeciwdziałać jej wiotczeniu?

Modelująco - liftingująca seria Tołpa

Na twarz każdego dnia większość z nas aplikuje przynajmniej krem nawilżający. A co ze skórą na szyi? W porównaniu do twarzy, skóra na szyi jest cieńsza, delikatniejsza, zdecydowanie bardziej wrażliwa i z małą warstwą tkanki tłuszczowej. Jest ona wyjątkowo mocno poddana wpływowi grawitacji, a pierwsze tak zwane obręcze na szyi mogą pojawić się jeszcze przed 30 rokiem życia. 

W jaki sposób zadbać o delikatną i wrażliwą skórę na szyi?

Kosmetyki z modelującej serii dermo face modelar 50+ zawierają torf i roślinne składniki aktywne, które zostały tak dobrane, by skutecznie przeciwdziałać utracie gęstości i owalu twarzy.

Torf jest unikatowym składnikiem i nie ma drugiego takiego na świecie. Dzięki temu, że składa się z setek różnych roślin, łączy ich właściwości i naturalne działanie w jedno. To kopalnia składników poprawiających wygląd i zdrowie skóry!

Kosmetyki z serii modelar 50+ uelastyczniają, zapobiegają wiotczeniu skóry i poprawiają jej napięcie. Wyrównują koloryt i rozjaśniają przebarwienia, przywracając młodszy wygląd. Oczywiście najlepsze efekty uzyskamy stosując całą serię, ale już zauważalne efekty przyniesie nałożona na skórę twarzy i szyi maska modelująco - liftingująca.  Kosztuje jedyne 12zł, a natychmiast napina i modeluje!

 

Seria modelująca i liftingującaSeria modelująca i liftingująca fot. tołpa

Błyskawiczny lifting z Tołpa

Kosmetyki Tołpa z serii dermo face, relift 45+ zawierają roślinne składniki aktywne, które zostały tak ze sobą dobrane, by skutecznie przeciwdziałać procesowi starzenia i pielęgnować skórę po 45 roku życia. Rekonstruują kontury twarzy i widocznie liftingują po 8 tygodniach stosowania. Poprawiają napięcie, sprężystość i jędrność skóry, wygładzają zmarszczki i bruzdy. Regenerują i odżywiają, rozświetlają, przywracając blask.

seria liftingującaseria liftingująca fot. tołpa

Potrzeby skóry to podstawa

Pamiętajmy, że kosmetyki dobieramy, bazując na swoich potrzebach. W świecie skóry nie przejmujemy się cyferkami. Bez względu na metrykę, warto wsłuchać się w potrzeby swojej skóry. Warto również zapoznać się z zegarem ilustrującym, jakie godziny na pielęgnację i poszczególne czynności preferuje nasz organizm.

 

Najlepszym lekarstwem jest akceptacja siebie i pojawiających się zmarszczek na naszej skórze. Warto jednak podejmować działania, by nasza skóra wyglądała jak najlepiej. 

Seria ujędrniającaSeria ujędrniająca fot. tołpa

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.