Skin care routine to podstawa! Te kremy na pewno ci pomogą

Pielęgnacja twarzy powinna być ważnym elementem twojej codziennej wieczornej rutyny. Zacznij już dziś! Zobacz, jakie kremy pomogą ci uzyskać promienną cerę.

Nawilżenie to podstawa 

Nawilżenie skóry twarzy jest superważne podczas codziennej skin care routine (rytuału pielęgnacyjnego). Zapewnia ono utrzymanie równowagi hydro-lipidowej na odpowiednim poziomie, uzupełnianie składników cementu (spoiwa) międzykomórkowego oraz zachowanie spoistości naskórka. Warto stawiać na produkty, które pomogą nam to osiągnąć. Jednym z nich jest Hyaluron 3D Elixir marki Clarena. Jest to ultranawilżający eliksir z trzema rodzajami kwasu hialuronowego. Dzięki połączeniu ich cząsteczek o różnej wielkości kosmetyk rewelacyjnie nawilża nawet bardzo suchą skórę, dzięki czemu jest ona długotrwale nawilżona, napięta oraz wygładzona. Eliksir jest przeznaczony do intensywnej kuracji nocnej skóry suchej, nadmiernie opalonej, łuszczącej się, dojrzałej oraz podrażnionej w wyniku kąpieli słonecznej.

Fot. Clarena

Postaw na blask

Rozświetlona skóra od razu wygląda na zdrowszą i bardziej promienną. Blask i świetlistość odejmują lat! Jeśli chcesz wpasować się w instagramowy look clean girl, nie zapominaj o tym elemencie pielęgnacji. Pomoże ci w tym Power Cream + 100% VIT C AA2G TM tej samej marki.  Przeznaczony jest do kuracji cery ziemistej oraz pozbawionej witalności. Ponadto zawarty w nim ekstrakt z jedwabiu chroni przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Teraz możesz kupić go w zestawie  z odmładzającym serum w ampułce na noc, z witaminą C o 100% aktywności - Overnight 100% VIT C Shock Serum. 

Fot. Clarena

Zapobiegaj zmarszczkom 

Pamiętaj, że zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć. Aby to robić, musisz znaleźć odpowiedniego pomocnika. Diamond Lift Day Cream SPF 15 z przeciwzmarszczkowo-liftującym kompleksem Suberlift™ będzie strzałem w dziesiątkę. Zawiera on aktywne peptydy, które wraz z kompleksem Suberlift™ liftują skórę (m.in poprawiają jej owal), sukcesywnie wygładzają zmarszczki oraz działają ujędrniająco. HYDROMANIL™ akumuluje cząsteczki wody, optymalnie nawilżając i odżywiając cerę. Diamentowy pył rozświetla i poprawia koloryt skóry. Co więcej, zawarty w nim SPF chroni ją przed promieniowaniem słonecznym.

Fot. Clarena

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.