Fryzury damskie na jesień 2020. Top 5 modnych i stylowych cięć i upięć. Co oprócz boba?

Jakie fryzury damskie będą najmodniejsze jesienią 2020 roku? Na pewno nadal w modzie będzie klasyczny bob, ale również trochę buntownicze pixie cut. Nie zabraknie klasycznych cięć, ale również takich z pazurem i bardziej odważnych. Zobacz co najbardziej ci się podoba!

Damskie fryzury na jesień 2020: Bob w każdej postaci

Jedną z najmodniejszych fryzur 2020 jest cięcie typu bob. Klasyczna odmiana jest bardzo charakterystyczna, bo włosy są cieniowane i obcięte do linii żuchwy, a czoło zazwyczaj zdobi grzywka. Taka fryzura dasmska to dobry wybór dla osób, które lubią klimaty retro, ale oczywiście nie tylko! Wiele kobiet decyduje się też na inne wersje boba, których jest naprawdę sporo. Popularny jest chociażby long bob, w którym włosy sięgają prawie do ramion. Inną modną fryzurą damską na jesień 2020 jest blunt bob, w którym włosy sięgają do brody i są prosto obcięte, bez żadnego cieniowania ani asymetrii. Modne są również cięcia typu bob z kręconych włosami i falami tzw. curly bob. 

 

Trendy jesień 2020: Pixie cut

Dla fanek wygody i bardzo krótkich cięć idealna może być fryzura pixie cut, na którą czasem mówi się również: "na chłopaka". Są to bardzo krótkie włosy, zazwyczaj trochę dłuższe na czubku i z przodu i bardziej wygolone po bokach i z tyłu. Taka fryzura damska na jesień 2020 to dobry wybór dla nowoczesnych kobiet, które lubią nutę ekstrawagancji w swoim wyglądzie. Poza tym to oczywiście duża wygoda na co dzień - pielęgnacja nie jest tak czasochłonna, łatwiej zachować włosy w dobrej kondycji, a ułożenie ich rano raczej też nie powinno sprawiać dużych problemów. 

Zobacz też: Jak dbać o włosy jesienią? Sposoby na zniszczone końce

 

Modna fryzura damska: Curtain bangs

Fryzury z grzywką nie przestają być modne, a wiele kobiet je uwielbia. Nic dziwnego - można w  nich wyglądać bardzo uroczo i często dodają dziewczęcego wdzięku. Jesienią 2020 roku szczególnie modna jest fryzura damska z grzywką o nazwie curtain bangs. Przypomina ona kurtynę, bo ułożona jest symetrycznie na boki. To bardzo urocza fryzura, która pomoże wyszczuplić twarz i złagodzić rysy, jeśli np. kości policzkowe są bardzo widoczne. Lubi ją wiele gwiazd, np. aktorka Melanie Laurent.

 

Trendy we fryzurach damskich na jesień 2020: loki i loczki

Jesienią 2020 bardzo modne będą loki i loczki, a najlepiej, żeby było ich jak najwięcej! Kobiety o naturalnych, kręconych włosach powinny zapomnieć o prostownicy i pozwolić sobie na naturalny wygląd z burzą loków. Takie włosy, choć czasem bardziej wymagające w pielęgnacji, są wielką ozdobą i takie fryzury damskie robią duże wrażenie.

 

Fryzury damskie na jesień 2020: Upięcia z warkoczem 

Modne fryzury na jesień 2020 to również wszelkie upięcia z warkoczem, jak i same warkocze w roli głównej. Możliwości są niemalże nieograniczone, od klasycznych splotów, poprzez holenderskie, kłosy, francuzy, po rozpuszczone włosy z kilkoma warkoczami w różnych stylach. Takie fryzury damskie na jesień 2020 świetnie pasują do jesiennych nakryć głowy oraz płaszczy.

Zobacz też: Fryzury dla puszystych na jesień 2020. Ta propozycja optycznie wyszczupli twarz!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.