Nowości kosmetyczne na wiosnę

Paulina Kruszewska-Zelman
Nowości kosmetyczne powoli zapowiadają zbliżającą się wiosnę. Pojawiły się już m.in. pierwsze kosmetyki do opalania. Skojarzenia z wiosennymi kwiatami przynoszą produkty z nowej linii Le Petit Marseillais. Zobaczcie, co jeszcze znajdziecie w drogeriach.

Liquid Sunshine to nowa kolekcja wegańskich produktów przeciwsłonecznych marki Arbonne. Kosmetyki mają lekkie i beztłuszczowe formuły. Chronią zarówno przed promieniowaniem UVA, jak i UVB, a także przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Mogą je stosować nawet te z Was, które borykają się z problemem bardzo wrażliwej skóry. W skład serii oprócz kremów ochronnych wchodzi również samoopalacz.

Nowa linia Le Petit Marseillais to charakterystyczne dla marki uzależniające zapachy i pielęgnacja zapewniona przez składniki pochodzenia naturalnego. Każdy z kosmetyków łączy mycie z pielęgnacją. W skład linii weszły bowiem dwa olejki nadające skórze miękkość oraz balsam i odżywczy krem do mycia ciała.

Avene proponuje swoim klientkom nową linię kojąco-nawilżającą dla skóry wrażliwej. Wchodzące w jej skład kosmetyki dostarczają jedynie niezbędnych cerze składników. Kremy momentalnie się wchłaniają i dzięki temu stanowią doskonały wstęp do wykonania codziennego makijażu. Możesz również używać ich po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych.

Uzupełnieniem codziennej pielęgnacji może być linia Macademia Oil + Colagen . W jego skład wchodzi szampon, odżywka oraz serum. Każdy z tych kosmetyków zapewni ratunek dla zniszczonych i łamiących się końcówek. Będą niczym kompres po inwazyjnych zabiegach fryzjerskich i pomogą przywrócić włosom blask i gładkość. Zawarty w nich filtr ochroni włosy przed promieniami UV.

Ceny kosmetyków z poszczególnych serii wynoszą:

Seria Macademia Oil + Colagen : od 10 do 30 zł

Avene, linia Tolerance Extreme : 73 do 90 zł

Le Petit Marseillais, kosmetyki do mycia ciała : 11,99 zł/250 ml

Arbonne, kosmetyki z serii Liquid Sunshine : od 50 do 169 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.