Nie tylko w góry! Kurtki oraz buty outdoorowej marki Jack Wolfskin

Produkty Jack Wolfskin słyną z innowacyjności oraz nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Wytrzymałe, praktyczne i wygodne, zapewniają komfort nawet w najtrudniejszych warunkach. Zobaczcie outdoorowe produkty marki i cieszcie się aktywnością na świeżym powietrzu!

Jack Wolfskin to niemiecka firma założona w 1981 roku zajmująca się produkcją odzieży outdoorowej oraz obuwia trekkingowego. W ofercie firmy poza funkcjonalnymi ubraniami i butami znajdziemy także wyposażenie górskie oraz akcesoria turystyczne i sportowe.  

Kurtki

Filozofia marki Jack Wolfskin opiera się na haśle: "Na zewnątrz czujemy się jak w domu". Sentencja ta doskonale oddaje zainteresowania firmy, która skupia się właśnie na tworzeniu produktów outdoorowych. Ubrania i buty produkowane przez markę mają chronić przed zimnem, wiatrem oraz wilgocią, zapewniając jednocześnie komfort podczas użytkowania. Kurtki Jack Wolfskin znakomicie sprawdzają się zatem w trakcie różnorodnych aktywności fizycznych na świeżym powietrzu. Wykonane z elastycznych tkanin charakteryzujących się wysoką oddychalnością, zapewniają doskonałą wentylację, świetnie sprawdzając się podczas intensywnego wysiłku.

Kolaż / fot. www.instagram.com/jackwolfskin / Materiały partnerówKolaż / fot. www.instagram.com/jackwolfskin / Materiały partnerów 

Buty trekkingowe

Outdoorowe buty marki Jack Wolfskin doskonale sprawdzają się podczas górskich wędrówek. Nieprzemakalne i oddychające obuwie zapewnia komfort w każdym terenie, znakomicie radząc sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Wyposażone w wytrzymałą i zarazem lekką podeszwę gwarantują bardzo dobrą przyczepność do podłoża, a dodatkowe zabezpieczenia palców i pięty chronią nas przed ewentualnymi urazami. W ofercie marki Jack Wolfskin znajdziemy zarówno modele krótkie, jak i długie, sięgające za kostkę.

Kolaż / Źródło: www.biegunwschodni.pl, autor: brak informacji / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.biegunwschodni.pl, autor: brak informacji / Materiały partnerów 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.