Blogi plus size: stylowa Ewa z ewokracja.pl

Przeglądając pobieżnie konta instagramowe, facebookowe czy znane blogi modowe można odnieść wrażenie, że lansują one tylko jeden, ten sam typ sylwetki. Czy w tym świecie jest miejsce na rozmiar większy niż 38? Oczywiście, że jest! Udowadniają to dziewczyny plus size, które z powiedzeniem prowadzą swoje strony, prezentują stylizacje XL i mają rzeszę wiernych czytelników. Jeden z najpopularniejszych blogów plus size w Polsce prowadzi Ewa, twórczyni Ewokracja.pl

Ewa swój internetowym pamiętnik ewokracja.pl prowadzi już od kilku lat. Każdym swoim wpisem udowadnia, że rozmiar XL wcale nie musi modowo ograniczać. Jej stylizacje podkreślają atuty sylwetki, są kolorowe i zgodne z aktualnymi trendami. Co najważniejsze większość rzeczy, które pokazuje blogerka pochodzi z sieciówek. New Look, Marks&Spencer, C&A czy F&F to marki, które goszczą na blogu Ewokracja regularnie. Ewa bardzo często uzupełnia swoje zestawy ubraniami vintage, co zawsze daje ciekawy i oryginalny efekt.

Autorka bloga ewokracja.pl nie chowa się za ubraniami - wyrażają ją, jej osobowość. Czuje się w nich dobrze, co doskonale widać na zdjęciach. To coś, czego brakuje wielu dziewczynom plus size - pewności siebie i poczucia, że piękny i kobiecy może być każdy rozmiar. Na stronie możemy obejrzeć przegląd kostiumów kąpielowych idealnych dla dziewczyn plus size (Ewa nie miała problemów, aby sfotografować się w takim stroju), sporo ciekawostek o modelingu XL (oprócz prowadzenia swojej strony, blogerka działa także w tej branży), a także oczywiście mnóstwo stylizacji, które mogą zainspirować każdą kobietę - bez względu na rozmiar.

Ewa podkreśla, że założyła blog, by móc pokazywać innym kobietom, że można się bawić modą w każdym rozmiarze. Mimo, że coraz więcej marek wprowadza do swoich kolekcji linie plus size lub poszerza swoją standardową rozmiarówkę, to nadal daleko nam do innych krajów, gdzie wybór ubrań dla osób XL jest imponujący i nie ogranicza się do kliku oklepanych fasonów. Dlatego tak ważne jest istnienie takich stron jak ewokracja.pl, które walczą ze stereotypami, uświadamiają kobiety i przede wszystkim inspirują - nie tylko do tego jak się ubrać z klasą, ale przede wszystkim jak żyć szczęśliwe i w zgodzie ze sobą.

Zobacz wideo
Więcej o: