Aneta Kręglicka dla Badura - zobacz najnowszą kolekcję marki

31 sierpnia w Hotelu Bristol w Warszawie odbyła się oficjalna premiera kolekcji zaprojektowanej przez ambasadorkę marki Badura, Anetę Kręglicką. Zobacz obuwie z kapsułowej kolekcji Badura Icons!

Ambasadorka marki oraz gwiazda kampanii reklamowej Badura Icons , Aneta Kręglicka, podjęła się niełatwej sztuki zaprojektowania własnej kolekcji obuwia dla Badura. Efektem jest kolekcja Badura Icons, składająca się z kilku modeli czółenek, botków oraz kozaków. To co niewątpliwie wyróżnia obuwie to błękitna podeszwa z inicjałami projektantki, która jest charakterystyczną cechą wszystkich modeli Badura Icons .

Badura Icons zdjęcia z premieryBadura Icons zdjęcia z premiery Badura Icons zdjęcia z premiery (mat. pras.) Badura Icons zdjęcia z premiery (mat. pras.)

Swoją przygodę z projektowaniem zaczęłam już 15 lat temu. Wtedy były to meble, stworzone we współpracy z najlepszymi stolarzami. Mam je do dzisiaj i wciąż patrzę na nie z wielkim sentymentem. Tym razem, dzięki marce Badura, mam wielkie szczęście i możliwość zmierzyć się z zadaniem projektowania obuwia. Spełniam tym samym swoje marzenia - powiedziała ambasadorka marki Badura, Aneta Kręglicka.

Badura Icons zdjęcia z premiery (mat. pras.)Badura Icons zdjęcia z premiery (mat. pras.) Badura Icons zdjęcia z premiery (mat. pras.) Badura Icons zdjęcia z premiery (mat. pras.)

Kapsułową kolekcję Badura Icons mieli okazję 31 sierpnia w Holetlu Bristol w Warszawie obejrzeć styliści i dziennikarze oraz zaproszone gwiazdy, które wystąpiły w butach z kolekcji Badura, m.in. Edyta Herbuś, Paulina Sykut, Kamilla Baar, Kasia Zielińska, Karolina Szostak, Natalia Klimas oraz Andre Whyte. Specjalnie dla Was postaraliśmy się odtworzyć stylizację Anety Kręglickiej!

Stylizacja Anety KręglickiejStylizacja Anety Kręglickiej mat. prasowe i mat. partnerów mat. prasowe i mat. partnerów

Buty z kolekcji Badura Icons w limitowanej liczbie pojawią się w wybranych salonach sprzedaży marki Badura oraz na stronie internetowej sklepu, a ceny obuwia z błękitną podeszwą zaczynają się od 399 zł.

Zobacz najmodniejsze buty damskie w sklepie Avanti.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.