Phlov by Anna Lewandowska i Intimissimi łączą siły, aby zadbać o każdą kobietę. Ten rytuał to klucz do młodej skóry

W zabieganym świecie pełnym wrażeń łatwo zapominamy, że powinniśmy poświęcić sobie nieco więcej uwagi. By skupić się na własnych potrzebach i celebrować kobiecość oraz wyjątkowe chwile, dwie marki postanowiły połączyć siły. Phlov by Anna Lewandowska oraz Intimissimi znalazły dobry sposób, aby skutecznie zadbać o każdą z nas.

Myśl, która nas łączy – celebruj kobiecość

Jeśli czytasz teraz ten artykuł, zatrzymaj się na chwilkę i zastanów, kiedy ostatnio miałaś okazję na zaopiekowanie się sobą? Wiele codziennych czynników sprawia, że skóra starzeje się szybciej, niż powinna. Za współpracą Phlov by Anna Lewandowska i Intimissimi idzie ważny przekaz, aby niezależnie od tempa życia poświęcić sobie trochę czasu. Ulubione serum, piękna bielizna to tylko rzeczy, ale dla aktywnych kobiet stają się częścią istotnych rytuałów, na które często nie mamy czasu. Zostały stworzone z myślą o kobietach, dlatego piżamy i bielizna są jedwabne, zmysłowe i czułe dla ciała, a serum i krem na noc ukoją zmęczoną skórę.

Wspólny projekt marek Intimissimi i Phlov by Anna Lewandowska to prawdziwa celebracja kobiecości. To pretekst do tego, aby zatrzymać się i skoncentrować na sobie, otulając skórę ulubionym serum i zakładając wyjątkową bieliznę – czytamy z komunikatu marki Phlov by Anna Lewandowska.

Phlov KISSES FROM THE MOON - maska na nocPhlov KISSES FROM THE MOON - maska na noc fot. materiały prasowa Phlov by Anna Lewandowska & Intimissimi.

Wyjątkowy prezent 

Obie firmy uważają, że w zabieganym świecie pełnym wrażeń kobiety zbyt często zapominają o własnych potrzebach. Dlatego od 20 lutego we wszystkich butikach Intimissimi do zakupów powyżej 350 zł (a w przypadku członkostwa w klubie My Intimissimi powyżej 300 zł) dodawany jest prezent w postaci odmładzającego boostera z bakuchiolem i witaminą C Newborn Star. Jak go najlepiej wykorzystać? Już podpowiadamy!

Phlov NEWBORN STAR - booster do twarzyPhlov NEWBORN STAR - booster do twarzy fot. materiały prasowa Phlov by Anna Lewandowska & Intimissimi

Jak przygotować wieczorną pielęgnację?

Gdy wrócisz do domu po intensywnym dniu weź gorącą kąpiel i przebierz się w coś wyjątkowego. To nie musi być kolejny wieczór w bawełnianej piżamie przed telewizorem. Wybierz komplet z przyjemnego dla skóry jedwabiu, w którym poczujesz się wygodnie, kobieco i zmysłowo. Z myślą o wieczornej pielęgnacji zapal swoją ukochaną świeczkę, napawaj się zapachem i sięgnij po produkty masujące i chłodzące twarz: kamień gua sha czy roller. Ten od Phlov daję efekt masażu, liftingu i konturowania, a dzięki technologii wibracyjnej wzmacnia efekty tradycyjnego masażu twarzy oraz rozluźnia spięte mięśnie twarzy. Następnie w oczyszczoną buzie wmasuj serum, którego używamy przed regenerującą maseczką (my często dodajemy 1-3 krople do kremu). Te dwa produkty, maseczka na noc i booster, używane w zestawie to klucz do młodej skóry. Produkty zawierają przełomowe połączenie najskuteczniejszych peptydów odmładzających, zwiększają jędrność, poprawiają architekturę skóry oraz relaksują mięśnie, dzięki czemu zmarszczki stają się mniej widoczne. Jest to idealny rytuał dla skóry potrzebującej odmłodzenia, regeneracji i relaksu. Po zbawiennym wieczorze skóra następnego dnia wygląda bardziej promiennie i świeżo. Żadne słowa nie opiszą pięknych doświadczeń, dlatego przekonajcie się o nich same!

Więcej o: